Anakart için I/O Cover Yapımı

Fatih ŞENGİL

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Çeyrek Mühendis
Evet arkadaşlar daha önceden başka forum ya da sitelerde bulamadığım bir konu. Başka bir konuda yazışırken bir arkadaşımız bana ilham kaynağı oldu ve kendi anakartım için böyle bir iş yapmaya karar verdim. Kendi yapacak arkadaşlar için tavsiyeler verebilirim. İnternette araştırmalarım sonucu pek bir içerik bulamadım. Tam bir kendin yap projesi. Yorumlarınızı bekliyorum.
@Türkün Gücü @ibrahim zdemir
İlk tasarımlar.
BRACKET.png

Yazıcıdan çıkmaya hazır.
Ekran Alıntısı.PNG

Ve son hali.

bracket 1.jpg

ft.jpg

Bilgisayarımdan uzakta olduğum için anakart üzerinde gösterme imkanım yok ama en kısa zamanda atarım resmini. İsteyen olursa pdf paylaşabilirim. Tasarımı Corel Draw programından yaptım. Kağıt aydinger kağıdı.Birleştirmeyi bant ve prit yapıştırıcı yardımıyla yaptım. Bir teneke yada metalin üzerine yapıştırılıp mukavemet kazandırılabilir.

Son düzenleme:
Öncelikle emeğinize sağlık. Biraz daha detaylı anlatırsanız daha iyi olur. Mesela malzeme nedir? Nasıl birleştirdiniz? Ölçüleri nedir? İmkanım olursa bende yapmayı deneyeceğim. Anakart üzerindeki fotoğrafları da bekliyoruz.:)(y)

Öncelikle emeğinize sağlık. Biraz daha detaylı anlatırsanız daha iyi olur. Mesela malzeme nedir? Nasıl birleştirdiniz? Ölçüleri nedir? İmkanım olursa bende yapmayı deneyeceğim. Anakart üzerindeki fotoğrafları da bekliyoruz.:)(y)
Ölçüler sizin anakartınıza ait.
Gerisi yeteneğinize kalmış. :)

Son düzenleme:
Ya simdi bidaha baktim da harbi efsane olmus :). Hocam olculeri nasil aliyorsunuz? Anakarti metre ile olcup ona gore mi cikartiyorsunuz?

Hocam bu isten para kazanabilirsiniz o kadar net yani :).
Faceden ulaşın bana. Sonuçları burdan paylaşalım. Sizede bişeyler yapalım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı