MSI B350 Tomahawk ile Ryzen 7 1700X ve GTX 1080 Uyumu

Spacsu

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bu anakart Msı B350 Tomahawk Ddr4 Usb 3.1 Am4 - n11.com , bu işlemci Amd Ryzen 7 1700x 3.4ghz/3.8ghz 16mb Cache Soket Am4 İşlemci - n11.com ve bu ekran kartı Msı Vga Geforce Gtx 1080 Gamıng X 8g Gtx1080 8gb Gddr5x 256b Dx12 - n11.com birbirleri ile uyumlu mudur, darboğaz yaparlar mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Kesinlikle uyumludur, bir uyum sorunu yoktur. Ancak eğer bütçeniz yetiyorsa 1700X işlemciniz için X370 anakartlara yönelmenizi öneririm. :)

Merhaba arkadaşlar. Bu anakart Msı B350 Tomahawk Ddr4 Usb 3.1 Am4 - n11.com , bu işlemci Amd Ryzen 7 1700x 3.4ghz/3.8ghz 16mb Cache Soket Am4 İşlemci - n11.com ve bu ekran kartı Msı Vga Geforce Gtx 1080 Gamıng X 8g Gtx1080 8gb Gddr5x 256b Dx12 - n11.com birbirleri ile uyumlu mudur, darboğaz yaparlar mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Uyumludur fakat bu anakart kronik sorunlu. Bizzat ben kullanıyorum bugün servise verdim. İade isteyeceğim. :) Ryzen anakartlarda MSI biraz sıkıntılı.

Kesinlikle uyumludur, bir uyum sorunu yoktur. Ancak eğer bütçeniz yetiyorsa 1700X işlemciniz için X370 anakartlara yönelmenizi öneririm. :)
peki 1700 için nasıl olur 1700 almaya karar verdim de o yüzden

Uyumludur fakat bu anakart kronik sorunlu. Bizzat ben kullanıyorum bugün servise verdim. İade isteyeceğim. :) Ryzen anakartlarda MSI biraz sıkıntılı.
arkadaşın dediği gibi hatalı üretim gibi bişey olabilirmi

arkadaşlar çok arada kaldım şuan kullananlar varmı aranızda acaba yaşadıysanızda hangi sorunları yaşadınız ?

Ne gibi sorun anakart kronik sorun görülmez. Arızalı üretim denk gelmiş olabilir ancak.
Dostum ekrana görüntü gelmiyor. Benim gibi bu sorunu yaşayan birçok arkadaş var forumda.

Yine almak istiyorsanız karar sizin. Bende MSI'ye sıcak bakan birisiyim ama bu ryzen anakart konusunda biraz geri kaldı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı