Çözüldü Anakart logo ekranında reset atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WhoEnter

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11
Meslek
Muhasebe ve Finansman
RAM
Kingstone DDR3 1600 MHZ 1.5 V
SSD veya HDD modeli
Crucial BX500 120 GB + Kingstone 1 TB HDD
Anakart
H55
İşlemci
i3 550
Yeni bir bilgisayar topladım. Güç girişlerini doğru bir şekilde bağladım ve her şeyi kontrol ettim. PC'yi açarken anakart logo (aşağıya temsili resim bırakıyorum) ekranı geliyor 5-10 saniye sonra kendisini restartlıyor makine.
Edit: BIOS'a vs. hiçbir şeye girmiyor.

e516679248de4215d4c979b20a500222.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kurulu değil sanırım, alttaki yazıldaki gibi "del" tuşuna basarak BIOS'a gir

Sanırım bir ara bende de vardı bu sorun açılıyordu kasada beyaz bir ışık yanıyordu BIOS'a girmeye vb. Çalışınca yeniden başlıyordu. RAM'leri çıkartıp yeniden taktım ve fanı değiştirdim sonra sorun düzeldi ama hangisiydi hatırlamıyorum. 5-10 saniyede çok ısınmıyordur sanırım büyük ihtimal RAM'ler ile alakalı.

Windows kurulu değil sanırım, alttaki yazıldaki gibi "del" tuşuna basarak BIOS'a gir
hocam windows 10 kurulu ssd de başka bir bilgisayarda girebiliyorum
Sanırım bir ara bende de vardı bu sorun açılıyordu kasada beyaz bir ışık yanıyordu BIOS'a girmeye vb. Çalışınca yeniden başlıyordu. RAM'leri çıkartıp yeniden taktım ve fanı değiştirdim sonra sorun düzeldi ama hangisiydi hatırlamıyorum. 5-10 saniyede çok ısınmıyordur sanırım büyük ihtimal RAM'ler ile alakalı.
hocam şimdi deniyorum dediğinizi ama cpu fanındanda olabilir belki

İkisinde de BIOS'a girip kontrol et
bios a malesef giremiyorum
hocam dediklerinizi yaptım ama hala aynı sorun

Geri
Yukarı