Anakart Montaj Vidaları Nereden Temin Edilir?

CanBomonti

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Ben burdan birkaç arkadaşımızla tartışarak ortak bir kararla, onlarında büyük destekleriyle bir sistem topladım ve sistem için seçtiğimiz kasa Cooler Master kasaydı; kasa geldi, kutusunu açtım ve anakartı montajlamam için gerekli vidaları bulamadım. Şimdi tekrar aldığım yerle iletişime geçip yollamalarını beklemek istemiyorum. Acaba bu vidaları kolay bulabileceğim yerler nerelerdir? Bir bilginiz varsa beni aydınlatabilir misiniz?

Vidaların ölçülerini biliyorsan nalburdan alabilirsin.
Hayır vida ölçüleri hakkında hiçbir fikrim yok ama yakınımda bilgisayar tamiri ve oyuncu turnuvaları yapan bir internet kafe var. Acaba bu kafe de var mıdır kasanın içinden çıkan montaj vidaları?

Vidaların ölçülerini biliyorsan nalburdan alabilirsin.
Kasayı montajlayacak olan abimiz mesaisine yetişmek için montajı erken yaptı ve kasanın içinde buldu vidaları ama öyle bir yere tıkmışlar ki o bile şaşırdı çıktığı yere. İlgilendiğin için çok teşekkürler konu kilitleme vb. birşey yapılabiliyorsa bu forumda konulara bu konu kapatılabilir sorunum çözüldü.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı