Satılık Anakart, RAM, İşlemci, Soğutucu Dörtlüsü

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
  • İşlemci: AMD FX 8320 8 çekirdek 4.7 GHz O.C (Stabiliteyi sağlayabilirseniz soğutucu ve anakart 5.0-5.2 GHz'leri kaldırabiliyor.) Şuan ki hali ile FX 9590'dan daha güçlü;
  • WhatsApp Image 2019-07-06 at 7.02.51 PM.jpeg
  • Anakart: ASUS 970 Pro GAMING/AURA USB 3.1, M.2 X4 SSD, RGB, SLI, Crossfire, ASUS'un en iyi ses kartı vs. AM3+'ın en iyi anakartıdır. İnternetten araştırabilirsiniz. İkinci elleri bile 700 TL civarıdır.
  • RAM: G. Skill Ripjaws X, 16 GB (2X 8 GB) DDR3 2133 MHz
  • İşlemci soğutucu: Akasa Venom Voodoo (Çift Fanlı)
  • İşlemci hariç hepsinin kutusu vardır. Stock soğutucu aparatlar vs. verilecektir.
  • Anakartın garantisi yeni bitti. RAM'lar ömür boyu garantilidir.
  • Yanında anakarta gömülü olan WİN 10 Pro OEM CD key verilecektir.
  • Ankara içi elden, havale sonrası tüm Türkiye'ye kargolarım veya masraflar karşılanırsa GeT açabilirim ve peşin fiyatına taksit yapabilirsiniz.
Hepsine istediğim fiyat: 1500 TL
Günümüz oyunlarının hepsinin Ultra ayarlarda iyi bir ekran kartı ile rahatlıkla kaldırır.
RX 570 ile Benchmark; (Kanalım ban yedi, yeni hesap açıp tekrar yükledim videoyu)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Forza Horizon 4 testi;
WhatsApp Image 2019-02-01 at 8.36.30 PM.jpeg
İletişim;
[email protected]

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünleriniz kaliteli olsa dahi ölü bir soket ve eski bir teknoloji. Belirlediğiniz fiyata Ryzen 5 2600+8GB ram+ a320 chipsetli bir set dizilebilir. Fiyat gereksiz pahalı. Revize gerekecektir. Hayırlı satışlar.

Ürünlere alıcı çıkıyor ve fiyatları ürünlerin kalitesine göre gayet uygun. Önerin için teşekkürler.
Arkadaşlar parçalar satılmıştır konu kapanabilir. İşlemci stock soğutucuyla birlikte 400, anakartı WİN 10 ile birlikte 500, soğutucuyu 250, RAM'leri 500 TL'ye ayrı ayrı sattım. Toplam 1650 TL elde ettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı