anakarta fan bağlama önerisi alabilirmiyim?

mavitutkusu

Hectopat
Daha fazla  
msi 970 gaming ana kartıma 14 cm lik aero cool dark force fan bağlamak istiyorum. Fan 12v güç çekiyor, bunun haricinde cpu sogutucusu olarak cooler master hyper tx3 kullanıyorum 2 fan olarak ikiside ana karta bağlı zaten, ana kartta fazladan 2 tane daha fan çıkışı mevcut, egzos fanlarını psu dan besliyorum psum high power 750 wat 80 plus gold, bu 14 cm lik fanı ana karta bağlasam bi sakıncası olurmu ana kartı zorlarmı sistemi yeni topladıgım için çekiyorum biraz, fanın 3 pin vede molex çıkışı mevcut.

Anakarta bağlaman fan haraketlerini incelemen açısından daha iyi olacaktır. Hiç bir zararı da olmaz. Tavsiyem egzos fanını da anakarta bağlayın.

evet hız kontrolü için ana karta bağlamak istiyorum. kasanın ön tarafında hava girişi görevi üstlenicek 14 cm fan. korkum ana karta yüklenmesiydi.

Anakart nedir. Çok eski değilse kaldır. Zaten anakarta zararı olsa o fan takma yuvalarını koymazlardı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı