Anakartı su ile yikamak zararli mi?

SempatikPancar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, neredeyse 15 yillik PC buldum depoda, ben de calisiyor mu diye denedim, sorunsuz bir sekilde calisti ama aşırı derece de kirliydi. Ben de kolanya ve dis fircasi ile temizlemeye calistim fakat kondonsitor ve direnclere zarar veririm diye biraktim. Sonra su temizledim, şu an balkonda kurumada, icime bir kuşku dustu. Acaba bir zarari olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belli olmaz kuruduktan sonra çalışabilir belki. Sabun falan kullanmadınız umarım.

Merhaba, neredeyse 15 yillik PC buldum depoda, ben de calisiyor mu diye denedim, sorunsuz bir sekilde calisti ama aşırı derece de kirliydi. Ben de kolanya ve dis fircasi ile temizlemeye calistim fakat kondonsitor ve direnclere zarar veririm diye biraktim. Sonra su temizledim, şu an balkonda kurumada, icime bir kuşku dustu. Acaba bir zarari olur mu?
Zamana yenik düşmemiş ama tebrikler siz yenmissiniz güzelim anakarti.

Hocam yapmayın ya bu kadar vahim mi ben normalde yapmazdım ama temizlenmeyecek kadar pisti bende duş başlığını tazikli moda getirdim 5 dk yıkadım iyice kurumasını bekleyeceğim.
5 dakika mı! Elveda edin anakarta.

Hocam yapmayın ya bu kadar vahim mi ben normalde yapmazdım ama temizlenmeyecek kadar pisti bende duş başlığını tazikli moda getirdim 5 dk yıkadım iyice kurumasını bekleyeceğim.

Hocam bilgisayar temizlemede genellikle saf alkol kullanarak yaparlar uçucu olduğu için keşke öyle yapsaydınız ama iş işten geçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı