Anakartı su ile yikamak zararli mi?

SempatikPancar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, neredeyse 15 yillik PC buldum depoda, ben de calisiyor mu diye denedim, sorunsuz bir sekilde calisti ama aşırı derece de kirliydi. Ben de kolanya ve dis fircasi ile temizlemeye calistim fakat kondonsitor ve direnclere zarar veririm diye biraktim. Sonra su temizledim, şu an balkonda kurumada, icime bir kuşku dustu. Acaba bir zarari olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tip soruları işlemi yapmadan sormalısınız, yıkadıktan sonra sormanızın pek anlamı yok. Sistemi toplayın zararı olup olmadığını hep birlikte öğrenelim.

Hocam dalgınlığıma geldi kurursa ne olacak ki diye çıktık yola ama maalesef bilmiyordum böyle olacağını.

Hocam dalgınlığıma geldi kurursa ne olacak ki diye çıktık yola ama maalesef bilmiyordum böyle olacağını.
Cahilliğinize gelmiş.Bir dahaki sefere su ile yıkamayı bırakın 1 damla bile denmesinin zararlı olduğunu bileceksiniz en azından. Neyseki eski devre ile edinmişsiniz tecrübeyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belli olmaz kuruduktan sonra çalışabilir belki. Sabun falan kullanmadınız umarım.

Yok hocam sabun kullanmadım.

Fön makinesi ile bi kurutun bence güzelce. Sonra şansınızı deneyin. Eğer olmazsa bu benden olsun:

Dosya Ekleri

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 34
Yok hocam sabun kullanmadım.
Neyseki eski anakartmıs Hocam.Tecrübe oldu size en azından. (Umarim venim gibi eski eşyalarınıza zarar gelince hüngür hüngür ağlayanlardan değilsinizdir.)

Merhaba, neredeyse 15 yillik PC buldum depoda, ben de calisiyor mu diye denedim, sorunsuz bir sekilde calisti ama aşırı derece de kirliydi. Ben de kolanya ve dis fircasi ile temizlemeye calistim fakat kondonsitor ve direnclere zarar veririm diye biraktim. Sonra su temizledim, şu an balkonda kurumada, icime bir kuşku dustu. Acaba bir zarari olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videodan mı etkilendiniz :D geçmiş olsun. (Bu arada yanlış anlaşılmasın dalga geçmiyorum bazen insanın beyni o kadar çok dolu oluyor ki ne yaptığını bile unutabiliyor dalgınlığınıza gelmiş).

Geri
Yukarı