Anakartı yanık Acer Nitro 5 kaç TL eder?

ferhatr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Acer Nitro 5 AN515-42 model notebookun anakartinda arıza var. Şarj chipseti yandı ve çeşitli yerlere gitmesine rağmen anakart tamir edilemedi. Bu yüzden bu bilgisayarı yedek parça niyetine satmak istiyorum ne kadara satarım acaba?
128 GB SSD, 1 TB harddisk.
Ryzen 5 2500U GTX1050.
Ve diğer bütün parçaları sağlam.

Yetkili serviste yaptırmanızı tavsiye ederim,satacağınız paradan belki biraz daha fazla ödersiniz ama bu yüksek fiyatlar içerisinde kullanabileceğiniz bir bilgisayarınız olur.

Ben Celeron 2957U ve HD graphics'li bozuk Laptop'umu RAM'siz ve depolamasız 240TL'ye sattım.
Herşeyden önce o cihazın ekranı 500TL eder, Wifi card, pil ,kasa ve bir sürü parça var hemen öldürmeyin.

Yetkili serviste yaptırmanızı tavsiye ederim,satacağınız paradan belki biraz daha fazla ödersiniz ama bu yüksek fiyatlar içerisinde kullanabileceğiniz bir bilgisayarınız olur.
Hocam Acer yetkili servisi anakart ve arka kasa değişimi diye 5700 TL masraf çıkardı 4 bin tlye aldığım notebooka ne kadar az çıkarabilirler ki :)
Ben Celeron 2957U ve HD graphics'li bozuk Laptop'umu RAM'siz ve depolamasız 240TL'ye sattım.
Herşeyden önce o cihazın ekranı 500TL eder, Wifi card, pil ,kasa ve bir sürü parça var hemen öldürmeyin.
Anakart yanık olduğu için ekran kartı ve islemcinin değeri yok diyorlar

Mantıklı olan tek haraket sürekli araştırmak. Yok ben uğraşamam 2 yere gittim yeter diyorsanız dediğim gibi parça niyetine 600-700 civarına satabilirsiniz. Yerinizde olsam 1 sene bile olsa peşinde koşardım. Parça niyetine satılacak cihaz değil çünkü. Ayrı ayrı satacaksanız bellekleri hemen ben alabilirim.

Geri
Yukarı