Anakartım Windows 8.1 destekliyor mu ?

Tam performans desteklemese de Windows 7'yi destekleyen 8.1'i de destekliyor demektir. Win 8.1 kurmalısın.
Pcde dosya atarken bu işlemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var diyen bir bilgisayarım var :LOL:
Sorun windowstadır dedim bios güncelleyip win8 kurarım sorun ortadan kalkar dedim usb belleği biosta görmüyor. Format işi de yattı :kararsız:

Bios ayarlarını iyi yapılandırmamaışsınız demekki. İlla USB'ye yazdırmak zorunda da değilsin. Boş bir DVD'ye yazdırabilirsin.
Dvd de görmüyor onu denemeyecek kadar acemi değilim :sinsi:
Usb belleği pc de görüyor, flashtan pc ye dosya atabiliyorum ama pcden flasha atılmıyor.

USB yazma koruması olabilir. Donanımsal bir kilit varsa onu kaldırın. Bilgisayarını güvenli modda açıp deneyebilirsin. Sorun usb belleğinde ise gidip yeni bir usb bellek alabilirsin.
Hocam kesinlikle yok zaten iki buçuk yıldır böyle kim bilir kaç tane bellekle denedim.
Muhtemelen zamanında pcme bir virüs bulaştı o yaptı herşeyi.

Dediğim gibi güvenli modda deneyin. Yine olmaz ise başka bir bilgisayarda yazdırın veya Windows 8.1 kurulum diski alın. Zaten zararlı varsa kesin temiz kurulum yapman gerekir.
Hangisini seçeyim?
Win7/vista/server
Win7/vista/server (debug)
Win7/vista/server(no slıc)
Windows nt 2000,xp
Enter comman line?
Resim boyutu yüksek yükleyemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı