Anakartta VGA girişi olmadan nasıl görüntü alınır?

Vibasdo

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar benim 2 adet i5 4. nesil işlemcim var ve ikisinin de gücünden yararlanmak istiyorum. Almak istediğim anakart ise bu. Sorum şu ben APU olarak kullanıyorum genelde çünkü malum ekran kartları çok pahalı, ama bu anakartın üstünde VGA girişi yok. Bunun için herhangi bir aparat gibi bir şey var mı?

Bu 2011 soket bir anakart. Server için kullanılır. Buna uygun işlemci var mı elinizde? Zaten VGA olmaması doğal.

Merhabalar benim 2 adet i5 4. nesil işlemcim var ve ikisinin de gücünden yararlanmak istiyorum. Almak istediğim anakart ise bu. Sorum şu ben APU olarak kullanıyorum genelde çünkü malum ekran kartları çok pahalı, ama bu anakartın üstünde VGA girişi yok. Bunun için herhangi bir aparat gibi bir şey var mı?
Hocam HDMI To VGA cihazlar var hatta bende kullandım ve bir zararını görmedim. Mükemmel bir şey beklemeyin ama gayet iyi dönüştürüyor VGA'ye. Hocam bir de sizde bu anakartla uyumlu bir işlemcinizin olduğuna emin misiniz ? Çünkü bu Anakart'lar özel işler için kullanılıyor.

Bu 2011 soket bir anakart. Server için kullanılır. Buna uygun işlemci var mı elinizde? Zaten VGA olmaması doğal.

Anladım o zaman sorumu değiştirsem olur mu çünkü başka bir sorum daha var.
Hocam HDMI to VGA cihazlar var hatta bende kullandım ve bir zararını görmedim. Mükemmel bir şey beklemeyin ama gayet iyi dönüştürüyor VGA'ye. Hocam bir de sizde bu anakartla uyumlu bir işlemcinizin olduğuna emin misiniz? Çünkü bu Anakart'lar özel işler için kullanılıyor.

HDMI to VGA aparatım var ama sanırım işlemci uygun değil yine de cevabınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı