Anakartta VGA ışığı yanıyor ama görüntü gelmiyor

Burhan şan2611

Kilopat
RAM
8+8 3200mhz cl16
İşlemci
ryzen 5 2600
Merhaba birkaç gün önce bilgisayarımı açmaya çalıştığımda anakartımda VGA ışığı beyaz yanıyor ve görüntü gelmiyordu bütün parçaları test ettim sorunun anakartda olduğunu anladım ve anakartı değiştirdim sorun çözüldü fakat diğer anakartımda ne gibi bir sorun olmuş olabilirde birden bozulabilir ve tamiri yapılabilir mi?

Anakart MSI B450M Pro VDH Plus

Sorun çözüldü anakart problemliymiş yeni anakart alınca düzeldi bütün sistem çalışıyor bozuk anakartı tamiri yapılabilirmi nasıl yapılabilir?
Aynı anakart bende var ve şuan bu sorunu yaşıyorum herşeyi denedim keşke psu bozulsaydıda anakart sıkıntı olmasaydı servisine vereceğim bekliyorum uzay sistem kurdum herşeyi yaptım msi niye böyle yaparsın

Aynı anakart bende var ve şu an bu sorunu yaşıyorum her şeyi denedim keşke PSU bozulsaydıda anakart sıkıntı olmasaydı servisine vereceğim bekliyorum uzay sistem kurdum her şeyi yaptım MSI niye böyle yaparsın.

Bir alt nesil işlemci ile tekrar BIOS attım yani atabildim boot etti makine kendisini BIOS çökmüş meğerse kafayı yedim 1 haftadır neden çöktü bilmiyorum internet de BIOS atınca format atın falan diyenler var anlam veremedim atmadan devam edeceğim sorune olursa yine yazarım çok yeni anakart nasıl çökebilir anlamadım MSI'dan uzak durun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı