Anakarttan dolayı görüntü gelmiyor

VelxuS

Hectopat
RAM
Crucial basics 8gb ddr4 2400 udimm
SSD veya HDD modeli
Pioner 240gb
Anakart
Prime a320r
İşlemci
Amd ryzen 3 1200
Buzzerdan gelen bu ses hangi donanimda arıza olduğunu belirtiyor, bu seslerden pek anlamam da anakart mı bozuk?
Ekran kartını taktıktan sonra klavye mouse ışığının yanmaması ve görüntü gelmiyor, ekran kartını çıkarınca klavye ve fare çalışıyor ama onboard işlemci olmadığı için görüntü de yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PSU'nun yetmediği izlenimine kapıldım, elinize yeni bir kart geçince PSU değiştirmek durumunda kalacaksınız, PSU 12v kanalından tamamını verse bile yetmeyeceğini düşünüyorum ki tamamını veremiyorda.

Ekran kartını düşürsek yani zayıf bir ekran kartını taksak DDR2 3 falan görüntüyü verir mi geçici süreliğine? Zaten öyle ahım şahım çalışmasını istemiyorum 2 3 ay çalışsa bana yeter ve kesin PSU odaklı mı, kesin su parça yapıyor diyebilir miyiz?

Ekran kartını düşürsek yani zayıf bir ekran kartını taksak DDR2 3 falan görüntüyü verir mi geçici süreliğine? Zaten öyle ahım şahım çalışmasını istemiyorum 2 3 ay çalışsa bana yeter ve kesin PSU odaklı mı, kesin su parça yapıyor diyebilir miyiz?

Kesin değil ancak çok büyük ihtimalle PSU olduğunu düşünüyorum, iki anakart içinde bu PSU'yu mu kullandın? Eğer aynı PSU'yu kullandıysan sorun çok büyük ihtimalle PSU'dur.

Yeni konular

Geri
Yukarı