Anakarttan görüntü alırken ekran kartının görünmemesi normal mi?

Borozan08

Picopat
Daha fazla  
Merhaba günler önce bir ekran kartı aldım, ama monitör olmadığı için televizyondan görüntü alıyordum, aldığım ekran kartında VGA girişi yok ve TV'yi VGA ile kullanıyordum, şimdi ekran kartı takılı her şeyi takılı halde görüntüyü anakarttan alıyorum ve görev yöneticisinde vs. ekran kartı gözükmüyor, ekran kartında bir sorun mu var yoksa anakarttan görüntü aldığım için mi gözükmüyor?

Onboard görüntü alırken ekran kartı devrede olmaz diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

Merhaba, anakartta GPU takılı kalmış olabilir. BIOS resetlemen olayı çözer.

Nasıl yani?

Konuyu yanlış anladınız sanırım, ekran kartında VGA desteği yok ve o yüzden anakarta bağladım kabloyu o şekilde görüntü alıyorum, ve görev yöneticisinde vs. ekran kartım gözükmüyor ondan bahsediyordum :)

Nasıl yani?

Konuyu yanlış anladınız sanırım, ekran kartında VGA desteği yok ve o yüzden anakarta bağladım kabloyu o şekilde görüntü alıyorum, ve görev yöneticisinde vs. ekran kartım gözükmüyor ondan bahsediyordum :)

Aygıt yöneticisine bakmak bu kadar zor mu?

Bakarsanız görürsünüz.

Nasıl yani?

Güç tüketmesin diye anakart kapatmış olabilir. Sonuçta bağlı değil.

Bakarsanız görürsünüz.

Baktım temel görüntü bağdaştırıcı gözükmekte.

Bakarsanız görürsünüz.

Şu an Intel HD Graphics gözüküyor. Not: Ekran kartı driverı olarak NVIDIA driverı yüklü çünkü eski ekran kartım nvidiaydı şu anki AMD, ondan dolayı olabilir mi?

Baktım temel görüntü bağdaştırıcı gözükmekte.

Şu an Intel HD Graphics gözüküyor. Not: Ekran kartı driverı olarak NVIDIA driverı yüklü çünkü eski ekran kartım nvidiaydı şu anki AMD, ondan dolayı olabilir mi?

Hayır, kartın güç bağlantılarını taktıysanız, orada görünmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı