ANC olan kulaklık önerisi

Sony WF-1000XM3 hâla satılıyor birkaç sitede. ANC olarak en iyi performansı o verir bana kalırsa.
ANC konusunda şu an en iyisi Airpods Pro 2 ve Bose QC Earbuds II olarak geçiyor hocam. Grafikler böyle gösteriyor en azından. Yalnız fiyat performans anlamında en iyi ANC dediğiniz gibi kesinlikle XM3'te.

XM3'te konfor ve kulaklık kutusu bakımından bazı sorunlar vardı. Her şey çok büyük ama kalite çok iyi. Sony LinkBuds S kullandım (ki QC Earbuds 2'den önce Dünya'nın en küçük kulaklığı unvanına sahip olan LinkBuds S'ti.) ve gayet memnundum ANC olarak güzel ve aşırı konforluydu. Jabra Elite 7 Pro benim ses ve ANC anlamında çok memnun olmadığım bir kulaklıktı. Airpods Pro 2 deneyimledim ve yakın zamanda da almayı düşünüyorum nasip olursa. Bana kalırsa ses kalitesi anlamında : QC Earbuds II => Airpods Pro 2 > XM3 > Linkbuds S > Elite 7 Pro. F/P bakımından : LinkBuds S = XM3 > Airpods Pro 2 = QC Earbuds II > Elite 7 Pro. 5.5K bütçe ile kesinlikle Airpods Pro 2 daha alt bütçeyle ise kesinlikle LinkBuds S ya da XM3 öneririm.

XM3'te konfor ve kulaklık kutusu bakımından bazı sorunlar vardı. Her şey çok büyük ama kalite çok iyi. Sony linkbuds s kullandım (ki qc Earbuds 2'den önce dünya'nın en küçük kulaklığı unvanına sahip olan linkbuds s'Ti.) Ve gayet memnundum ANC olarak güzel ve aşırı konforluydu. Jabra Elite 7 Pro benim ses ve ANC anlamında çok memnun olmadığım bir kulaklıktı. AirPods Pro 2 deneyimledim ve yakın zamanda da almayı düşünüyorum nasip olursa. Bana kalırsa ses kalitesi anlamında: Qc Earbuds II => AirPods Pro 2 > XM3 > linkbuds s > Elite 7 Pro. F/P bakımından: Linkbuds s = XM3 > AirPods Pro 2 = qc Earbuds II > Elite 7 Pro. 5.5k bütçe ile kesinlikle AirPods Pro 2 daha alt bütçeyle ise kesinlikle linkbuds s ya da XM3 öneririm.

XM3'ün fiyatına zam gelmiş galiba 6500₺ olarak gördüm Akakçe de AirPods kadar da pahalı bir kulaklığı taşıyıp düşürme kaybetme korkusu var içimde ufak olduğu için.

IPhone ve IPad kullanıcısısınız. Bul uygulaması sayesinde kaybederseniz ya da çaldırırsanız harita üzerinde konumunu görebiliyorsunuz. Hatta sizden uzakta kalırsa telefonunuza direkt bildirim düşüyor vs. Kaynak : Kayıp AirPods'unuzu bulma . Ayrıca Sony ve Jabra tarafında da bu var fakat bu kadar gelişmiş değil. Bose tarafında uygulamayı denemediğim için tam bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı