Andımız yeniden okutulmalı mı?

Öğrenci andı tekrardan okutulmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    182
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onlar yüzyıllardır bu topraklarda mı yaşadılar. Binlerce yıl Anadolu'la mı kaldılar. 12 yıldır burada mülteci mülteci takılıyorlar. Onların kendine ayrı ülkesi var. Türk kürt laz çerkez hepsinin yurdu anadoludur. Araplar orta doğuda yaşadılar ve oraya aitler.
O zaman yazdığın cümleyi düzelt. "Türkiye sınırları içerisinde yaşayan herkes Türktür" bu cümleden yukarda bahsettiğin anlamı çıkaramadım 😁. Sanırım artık denetleme yapılmıyor, eskiden 1 hatalı kelimeden ban yiyenler olurdu.

"Neden olmalı? Ne işimize yarayacak? Irkçılık olmaz mı?" diyen kişiler için bir sürü açıklama yaptık zaten. Konudaki tartışma daha fazla büyümesin diye konuyu raporluyorum.

Okutulun okutulmasına ama bu eğitim sistemi, öğretmenler, matematik bilmeyenin aptal sayıldığı, yeteneğe bağlı okulların ve yeteneklerin değer görmediği bir eğitim sistemi varken andının sözlerinin hakkını veremeyecekleri için anlamı kalmıyor.

O zaman yazdığın cümleyi düzelt. "Türkiye sınırları içerisinde yaşayan herkes türktür" bu cümleden yukarıda bahsettiğin anlamı çıkaramadım 😁.

Sen nasıl anlamak istiyorsan öyle anla hocam.Kastettiğim mülteciler değildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı