Android 4.4.4 KitKat PIN sıfırlama yapılabilir mi?

Swaglikeohio

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Bugün tabletimi buldum ve şarj ettiğimde şaşırtıcı bir şekilde çalıştı. Ancak PIN kodunu unuttum. (SIM kodu değil direk ekran kilidi olan PIN kodunu.) Ben bu PIN kodunu nasıl cihazımı formatlamadan açabilirim? 10 Kez denedim zaten ama bir türlü olmuyor. İnternette baktığımda yazılım ile oynuyorlardı ama telefonu brick yapmaktan korkuyorum. Aranızda deneyimli insanlar var ise yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.

Selamlar arkadaşlar. Bugün tabletimi buldum ve şarj ettiğimde şaşırtıcı bir şekilde çalıştı. Ancak PIN kodunu unuttum. (SIM kodu değil direk ekran kilidi olan PIN kodunu.) Ben bu PIN kodunu nasıl cihazımı formatlamadan açabilirim? 10 Kez denedim zaten ama bir türlü olmuyor. İnternette baktığımda yazılım ile oynuyorlardı ama telefonu brick yapmaktan korkuyorum. Aranızda deneyimli insanlar var ise yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.
Tablete TWRP atıp, Advanced>Terminal'e girin ve bu kodları yazın:
[CODE title="Kodlar"]cd /data/system
rm *.key[/CODE]

Samsung Galaxy Tab E (SM-T560) modeli.
Bunu indir:
Bu da flashlanması gereken dosya: twrp_2.8.7.0_sm-t560.tar | by ashyt16 for Galaxy Tab E 9.6
Cihazı POWER+VOLDOWN tuşlarıyla "Download Mode"a al.
Sonra bilgisayara bağla.
Odin'de AP kutucuğuna tıkla ve dosyayı seç.
Sonra da "Start" tuşuna bas.
Artık TWRP menüsünü POWER+VOLUP ile açabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu indir:
Bu da flashlanması gereken dosya: twrp_2.8.7.0_sm-t560.tar | by ashyt16 for Galaxy Tab E 9.6
Sonra bilgisayara bağla.
Tamamdır deniyeceğim. Flashlanması gereken dosya derken onu sadece odin'de kullanacağım değil mi? Yoksa flash belleğe falan mı atacağım?

Bunu indir:
Sonra bilgisayara bağla.
Power+ VolDown tuşlarına bastım ancak cihazım sadece yeniden başladı. Herhangi bir ayrı menü falan yok. Normal mi?

Geri
Yukarı