Android 9i indirilen dosyalar nereye gidiyor?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Ben Google'dan telefon için resim indiriyorum ama galerime veya indirilenler klasörüne gelmiyor. Çizim diye bir uygulama var orada, indirilenlere baktım var ve yanında Chromium adında bir dosya daha var. Şimdi bu Chromium benim iznim olmadan inmiş telefonda Panda Mobile security var tehdit bulmuyor. Ama ben bilgisayarıma Chromium'un virüs versiyonunu bulaştıdmıştım eskiden. Yani bu chromium virüs diye biliyorum. Şimdi ben bu chromiuma nasıl ulaşabilirim bilen var mı?

Screenshot_20190827-161138_Files.jpg
Lütfen yardım edebilecek yok mu?
Yardım edebilecek yok mu?

Son düzenleme:
Reis ben ne olduğunu tam bilmiyorum ama reset atarsanız kurtulacağınızı düşünüyorum virüs ise. Hiç uğraşmayın bence verilerinizi yedekleyip virüs atın derim.
Telefonu formatlamak en son çözüm. Ama galiba bilgisayar virüsü olduğu için telefonda çalışmıyor çünki herhangi bir belirti yok.

Anlıyorum. Birebir desteğe ihtiyacınız var ama bu Android için zor. Genelde indirilen bir dosya Download'da olur, sistemin oluşturduğu bir klasör.
Evet öyle olması lazım. Uygulamarda indirilen klasöründe gözüküyorlar. Indirdiğim fotolar ve chromium ama indirilenler klasöründe yoklar.

Clean Master'da Gelişmiş Temizleme'de gözükmüyor mu? Oradan konum adresini de görebilirsin.
Buldum o chromiumu kendini gizli dosya konumuna almış. Ve sildim beraberinde bilmediğim ye yakın tarihte inmiş olan dosyalarıda sildim. Ama fotoğraflardan hala eser yok gerçi onlar çokda önemli değil. Ben yinede tedbir amaçlı chromium hakkında konu açacağım yardımlarınız için sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı