Android box için tarayıcı önerisi

SmileeFate

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör: AOC 2260WG5 75Hz
Anakart: MSI MPG Z490 Gaming Plus
İşlemci: Intel(R) Core(TM) Intel i5-10600
Sıvı Soğutma: Lian Li Galahad 240
Ekran Kartı: PNY GeForce RTX 4060 Ti 8GB
Bellek: XPG Gammix D30 (2X8) 3200Mhz CL16
Depolama: 1+1 TB HDD - Adata Su630 240 GB - Kioxia 1 TB SSD

Ekipman: Logitech G PRO X 7.1 - Corsair K55 RGB PRO️️ - Bloody V7 - Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad
Merhaba,

Xiaomi Mi Box kullanıyorum ve reklam engelleyicili bir tarayıcıya ihtiyacım var. Tarayıcı önerebilir misiniz veya az reklamlı dizi/film izleyebileceğim bir yer?

Normalde Netflix'im, BluTV'im ve Prime Video'm var ama izlemek istediğim içerik bu platformlarda ve alabileceğim diğer platformlarda yok. JustWatch'a göre sadece Google Play'de ve Apple TV'de var gözüküyor ama Google Play'de dublaj seçeneği yok ve Apple TV içinde bildiğim kadarıyla donanıma ihtiyaç var..

Merhaba,

Xiaomi Mi Box kullanıyorum ve reklam engelleyicili bir tarayıcıya ihtiyacım var. Tarayıcı önerebilir misiniz veya az reklamlı dizi/film izleyebileceğim bir yer?

Normalde Netflix'im, BluTV'im ve Prime Video'm var ama izlemek istediğim içerik bu platformlarda ve alabileceğim diğer platformlarda yok. Justwatch'a göre sadece Google Play'de ve Apple TV'de var gözüküyor ama Google Play'de dublaj seçeneği yok ve Apple TV içinde bildiğim kadarıyla donanıma ihtiyaç var.

Chrome'a AdGuard kurabilirsiniz.

Merhaba,

Normalde Netflix'im, BluTV'im ve Prime Video'm var ama izlemek istediğim içerik bu platformlarda ve alabileceğim diğer platformlarda yok. Justwatch'a göre sadece Google Play'de ve Apple TV'de var gözüküyor ama Google Play'de dublaj seçeneği yok ve Apple TV içinde bildiğim kadarıyla donanıma ihtiyaç var.

Opera kurabiliyorsanız onu bir deneyin hocam. Yerleşik reklam engelleyicisi gayet iyi ve yeterli.

TV sürümlere nereden bakıyorsunuz hocam bende bakayım da ona göre öneri yapayım isterseniz.

Direkt cihazdaki Play Store'dan bakıyorum ama sizde cihaz yoksa APK Mirror'dan gelişmiş arama seçeneğiyle Android TV uygulamalarına bakarak öneri yapabilirsiniz hocam. Burası orijinal modlanmamış APK paylaşıyor (bildiğim kadarıyla) hep buradan indiriyorum Play Store'den indiremediğim uygulamaları.

Geri
Yukarı