Android cihazdan iOS cihaza WhatsApp sohbetini aktarma nasıl yapılır?

Nev3rMindr

Hectopat
Yeni iPhone 13 aldım, Android kullanıcısıydım, iPhone'dan kurulum yaparken WhatsApp'ı aktarı seçmiştim fakat WhatsApp girdiğimde hiçbir mesajımın gelmediğini fark ettim, WhatsApp'da günlük yedekleme yapıyordum, sohbetimin gelmesi için ne yapabilirim? iPhone cihazımdan WhatsApp üzerinden Android'den IOS'a taşı yaptım fakat IPhone'da QR kod gözükmedi, nasıl bir yol izleyebilirim? Cihazıma baştan kurulum yapmam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal de Google hesabı üzerinden yedekleme yapıp o hesabı diğer cihazda açman gerek günlük veya haftalık Google yedek alıyorsan

Hata mı verdi yani?

Herhangi bir hata vermedi iOSa taşıdan kişilerim fotoğraflarım ve WhatsApp'ı seçtim yaklaşık bir 3 saat kadar işlem sürdü WhatsApp'a girdiğimde hiçbir sohbetim yoktu bende WhatsApp üzerinden Android'den taşı işlemini yapacaktım fakat iOS cihazımdan QR kod gözükmedi

Herhangi bir hata vermedi iOSa taşıdan kişilerim fotoğraflarım ve WhatsApp'ı seçtim yaklaşık bir 3 saat kadar işlem sürdü WhatsApp'a girdiğimde hiçbir sohbetim yoktu bende WhatsApp üzerinden Android'den taşı işlemini yapacaktım fakat iOS cihazımdan QR kod gözükmedi
Bazı makaleler okudum ve bu özelliğin çoğu zaman çalışmadığı hakkında yanıtlar okudum. Sen drivedan yedek aldıktan sonra direkt Whatsapp'a girdiysen mesajların çıkmayabilir. Ayarlardan drive üzerinden sohbet yedeğini kurmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı