Android dosyalari istediğimiz uygulamada nasıl açarız?

m1cope

Kilopat
Dosyaya tikliyorum. O uzantiyi acmak için gerekli uygulama bende olmasina rağmen listede görünmuyor. Windows'taki birlikte aç kısmı gibi istediğim uygulamayı secme şansım var mı?

Jnotes. Not uygulamasi. PDF yerine .jnotes uzantili export etmisim. Aynı Wp'nin database dosyalari gibi dusunun. Telefonuma attim. Simdi aynı uygulama telefonumda olmasina rağmen acamiyorum. Aynı sekilde arkadaşımin tabletinde de acamiyorum. Listede çıkmıyor.

Jnote uzantısı telefonun stock olan uygulaması ile açılıyorsa varsayılanları silinmesi gerekir daha sonra indirilen uygulma seçeneği çıkması gerekir.

Jnote uzantısı telefonun stock olan uygulaması ile açılıyorsa varsayılanları silinmesi gerekir daha sonra indirilen uygulma seçeneği çıkması gerekir.
Stock'la acilmiyor. Birlikte açma yerinde reddit falan çıkıyor ki orsda cikan hiçbir uygulama acmiyor. Henuz bir varsayilsni yok yani. Sadece karşıma verdiği birlikte açma seceneklerinde bahsettigim not uygulamasi yok5

Stock'la acilmiyor. Birlikte açma yerinde Reddit falan çıkıyor ki orsda cikan hiçbir uygulama acmiyor. Henuz bir varsayilsni yok yani. Sadece karşıma verdiği birlikte açma seceneklerinde bahsettigim not uygulamasi yok5

O zaman indirdiğin dosya jnote uygulaması açmıyor. Başka bir program denemeniz lazım diye düşünüyorum.

Var ise---- uygulamanın içinden-menüden aç komutu ile açmak istediğiniz dosyayı göstererek deneyin. Bu işlemi yapabiliyorsanız ve dosya gene de açılmıyor ise dosya bozuk olabilir.

EK: İçeriği gelişigüzel/kontrol amaçlı dosya uzantısını .txt yaparak Notepad ile içeriğe gözatmanız mümkün olabilir.

Var ise---- uygulamanın içinden-menüden aç komutu ile açmak istediğiniz dosyayı göstererek deneyin. Bu işlemi yapabiliyorsanız ve dosya gene de açılmıyor ise dosya bozuk olabilir.

EK: İçeriği gelişigüzel/kontrol amaçlı dosya uzantısını .txt yaparak Notepad ile içeriğe gözatmanız mümkün olabilir.
O zaman indirdiğin dosya jnote uygulaması açmıyor. Başka bir program denemeniz lazım diye düşünüyorum.
Hocam ne uygulamada ne de dosyalarda sorun yok aslında.
tablette aynı dosyayla aynı uygulamayı açıyorum ama telefonumda ya da arkadaşın tablette olmuyor.
Tabletin Huawei olmasından kaynaklı olabilir belki. Uygulama da Huawei ile entegre gibi çıkmıştı çünkü.
Ama android telefonlarda da bir yöntemi vardır diye düşünüyorum. Not uygulamasından kastım tablete kalemle not alma oluğu için notepad falan işe yaramıyor maalesef. PDF çevirmek de işe yaramıyor.
Ama dediğim gibi tablette önerilen uygulamalarda istediğim uygulama olduğu için test edebiliyorum ve sorun yok dosyada.

Yeni konular

Geri
Yukarı