Android ekolayzer bass ayarları

Altuğ karatekin

Hectopat
Merhaba kendimce bir bass ayarı yaptım iyide geliyor kulağıma ama doğrusu varsa yardımcı olursanız müteşekkir olurum iyi forumlar.
Benim ayarım;
Screenshot_20211211-233113_SoundAlive.jpg

Hocam bunun doğrusu yanlışı yok kulak zevkinize göre değişir. Bana kalırsa aşırı agresif bir bass ayarı, tabii kullandığınız kulaklığa göre değişir. Bu arada alternatif olarak Wavelet önerebilirim.

Öncelikle hakiki .flac uzantılı müzik dosyası bulmak gerek. Yani kayıpsız müzik formatı. Bunu destekleyen telefon ve kulaklık lazım. Player olarak ise Poweramp'ı öneririm. Her türlü bass tiz ayarı profesyonelce ayarlanabilir. Bunları sağlarsan "ben daha önce müzik dinlemiyormuşum yahu" dersin. Mp3 vs formatlar, çipetpet amcanın dediği gibi amatörü eğlendirir.

Merhaba kendimce bir bass ayarı yaptım iyide geliyor kulağıma ama doğrusu varsa yardımcı olursanız müteşekkir olurum iyi forumlar.
Benim ayarım;
Eki Görüntüle 1239547
Forumlarda rastgele bas ekolayzer ayarı ararken sizinkini denemek istedim. Ve 45k lik sürücünün son halini görün istedim. Sürücü kubbeye çarpıyor ancak dinlerken fark etmedim. Uzun kullanımda tabiki zararlıdır ama yukarda ki ayarlar kulaklığı uçurdu 😁. Bu hoş anı sizlerle paylaşmak istedim.

Videoyu yükleyemiyorum 🥲

Forumlarda rastgele bas ekolayzer ayarı ararken sizinkini denemek istedim. Ve 45k lik sürücünün son halini görün istedim. Sürücü kubbeye çarpıyor ancak dinlerken fark etmedim. Uzun kullanımda tabiki zararlıdır ama yukarda ki ayarlar kulaklığı uçurdu 😁. Bu hoş anı sizlerle paylaşmak istedim.

Videoyu yükleyemiyorum 🥲
Çok merak ettim hocam, ne oldu sürücüye?

Yeni konular

Geri
Yukarı