Android Hakkında Düşünceleriniz

@Silinen üye
Biraz açabilir misiniz?
Hiç mi ısınmıyor, yoksa ısınması için çok mu yüklenmek gerekiyor?
Aynı şekilde şarj problemi yok derken, şarj rahat rahat bir gün yetiyor mu? Yoksa biraz dikkatli davranmamız, güç tasarrufu modunu kullanmamız mı gerekiyor?

@Silinen üye
Biraz açabilir misiniz?
Aynı şekilde şarj problemi yok derken, şarj rahat rahat bir gün yetiyor mu? Yoksa biraz dikkatli davranmamız, güç tasarrufu modunu kullanmamız mı gerekiyor?
Hocam Samsung alacaksanız 200 TL daha fazla verip Note 5 almanızı öneririm. S6'ya göre performans ve ısı bakımından iyileştirmeler yapılmış. S Pen de çok güzel bir şey. Daha yeni çıktı hem de, uzun süre güncelleme alır.

Ben biraz degisik bir taraftan giris yapacagim.

Eger memnun kalir miyim gibi bir endisen varsa, ZenFone 4, 5 gibi ucuz bir telefona yonel. Baktin olaylar iyi, kisitlama yok, alirsin bir S6, G4 veya herhangi bir yuksek seviye telefon.

Cunku telefon ayni telefon. Gerci ben iOS'tan Android'e gecis yaparken sorun yasamamistim. Ama ilk kez degistiriyorsan alisman zaman alabilir...

@Silinen üye
Biraz açabilir misiniz?
Tabii ki her telefon ısınıyor. Zorlayan oyunlarda ısıyı hissediyorsunuz tabii ki. Ancak, piyasadaki en düşük ısınma potansiyeline sahip cihaz bu 14NM işlemcisi ile. Batarya konusundaki görüşlerimi incelememde belirttim. İmzamdan ulaşabilirsin.

Not olarak eklemek istiyorum. 'Bu telefon isinmiyor' derken, diger telefonlardan daha az hissettirdigini anlatmak icindir. S6 muhtemelen hissettirecektir, keza telefon hem ince, hemde metal-cam malzeme kullanilmis. Kullandigim ZenFone 6 cok hissettirmiyor. Cunku kalin bir telefon S6'ya gore.

LG G4 benim gozumde hos duruyor. Ona da bakmani isterim...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı