Android için Antivirüs Önerisi

Dr. Web veya ESET.

Dr. Web veya ESET.

ESET mobile tarafında çok iyi iş çıkarıyor bence.

Play Store'da zararlı yazılım yokmuş gibi sanki :D
Sonuç olarak yine bir kontrolü var ben açıkça söyleyeyim ben APK indirmeyi falan çok severim çok da yaparım,root ve custom rom da aynı şekilde hiç virüs bulaştırmadım telefonuma. Birazcık azıcık bilinç olsa yeterli zaten.

Sonuç olarak yine bir kontrolü var, ben açıkça söyleyeyim ben APK indirmeyi falan çok severim çok da yaparım,root ve custom rom da aynı şekilde hiç virüs bulaştırmadım telefonuma. Birazcık, azıcık bilinç olsa yeterli zaten.
Bir işletim sisteminin resmi mağazasında zararlı bulunuyor. Sen ne bilinçli hikayesi anlatıyorsun :D? Zaten bu yüzden Google, Play Protect zırvasını çıkardı. Yazık, kendini ile koruyamıyor ve Bypass etmek çok kolay.
Ek olarak telefonu güncel Android, ya da güvenlik yaması yapılmamış ROM, işletim sistemi kullanıyorsa durum daha da vahim.

Bilinç burada etken payına sahip, fakat her şeyi bilinçliliğe bağlamak saçmalık olur.

Bir işletim sisteminin resmi mağazasında zararlı bulunuyor. Sen ne bilinçli hikayesi anlatıyorsun. Zaten bu yüzden Google, Play Protect zırvasını çıkardı. Yazık, kendini ile koruyamıyor ve Bypass etmek çok kolay.
Ek olarak telefonu güncel Android, ya da güvenlik yaması yapılmamış ROM, işletim sistemi kullanıyorsa durum daha da vahim.

Bilinç burada etken payına sahip, fakat her şeyi bilinçliliğe bağlamak saçmalık olur.
Ne diyeyim tebrik ediyorum virüs bulaştıranlara LOL :p Windows için de aynısı geçerli Antivürüs kullanmıyorum (defender hariç) işimi de görüyor önüme gelen her "download" linkine de tıklamadığım için... Play Store'daki zararlı uygulamalar da sanırım bir Araba oyunuydu baya indirmesi vardı da çok kötüydü oyun nasıl o kadar kişi indirmişse :/ Neyse ben bilinçliyim araştırma yapıyorum antivirüse ihtiyaç duymuyorum. Siz duyuyorsanız da saygım var yani ne diyeyim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı