Android Antivirüs Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sanırım telefonuma virüs girdi. Ufak tefek kasmalar, mesaj yazma kısımlarında garip İngilizce yazılar oldu. Önerebileceğiniz virüs temizleme programı(antivirüs) var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma ilk gelenlerden biriydi format fakat uygulamaları yükle, giriş yap falan üşendim. Zaten tarayıp geri sildim. Bir şey çıkmadı, garip :)
Dediğim gibi, güvenme. Bazıları hiç bir antivirus programına takılmadan geçebiliyor. İstersen sana virus atim ve tarat. Hiç bir şey bulmaz ama o apk yı kurup açarsan telefonuna elveda edebilirsin. :)

Dediğim gibi, güvenme. Bazıları hiç bir antivirus programına takılmadan geçebiliyor. İstersen sana virus atim ve tarat. Hiç bir şey bulmaz ama o apk yı kurup açarsan telefonuna elveda edebilirsin. :)
Bence hiç öyle şeyler yapmayalım, teşekkürler :D

Kullandığın telefon nedir? Kolay kolay Android sistemine virüs bulaşmaz. Virüs programlarının bir halta yaramadıkları da gerçek.
Lenovo P2. Bilemedim neden öyle oldu. Mesaj kısmında ve tweet atma kısmında ingilizce kelimeler vardı. Şuan bir sorun yok ama onlar neden oldu ki? Şüphe düştü içime.

Comodo Savungan cloud tabanlı taramayı aktif edip harici diski taramayı açtığında gayet güzel tespitler yapabiliyor.

Aktif kullanmaya gerek yok. Belirli aralıklarla kurup kaldırabilirsiniz. Uygulamaları Play Store üzerinden yüklemekte iseniz de zaten antivirüs kullanmaya hiç gerek yok.

Comodo Savungan cloud tabanlı taramayı aktif edip harici diski taramayı açtığında gayet güzel tespitler yapabiliyor.

Aktif kullanmaya gerek yok. Belirli aralıklarla kurup kaldırabilirsiniz. Uygulamaları Play Store üzerinden yüklemekte iseniz de zaten antivirüs kullanmaya hiç gerek yok.

Uygulamaları zaten Play Store'den yüklüyorum fakat tarayıcı üzerinden girdiğim sitelerden virüs girme ihtimali nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı