Android için tarayıcı önerisi

Opera'nın güvenli olduğunu düşünmüyorum.

Alıntıdır.
Opera GX zaten spyware, VPN kullanırken bile veri çalıyor. Önermemin sebebi Mini uygulamasında herhangi bir VPN gibi ek oynama özellikleri, giriş yapmanı gerektiren eklentiler yok. Veri toplamıyor mu? Dersen evet topluyor, ama öyle bakarsan her tarayıcı veri topluyor. Mis gibi de veriyor reklamcı firmalara. Veri toplamayan bildiğim iki browser var. Brave ve Vivaldi. Onlarında mobil versiyonu var mı bilmediğim icin önermedim, Opera Mini ram yemiyor ve hızlı.

Opera GX zaten spyware, VPN kullanırken bile veri çalıyor. Önermemin sebebi Mini uygulamasında herhangi bir VPN gibi ek oynama özellikleri, giriş yapmanı gerektiren eklentiler yok. Veri toplamıyor mu? Dersen evet topluyor, ama öyle bakarsan her tarayıcı veri topluyor. Mis gibi de veriyor reklamcı firmalara. Veri toplamayan bildiğim iki browser var. Brave ve Vivaldi. Onlarında mobil versiyonu var mı bilmediğim için önermedim, Opera Mini RAM yemiyor ve hızlı.

Reklamlardan rahatsız olmuyorum aslında. Karşıma ihtiyacım olan şeylerin reklamları çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı