Android oyun club güvenilir midir?

Ahmet9727

Centipat
www.androidoyun.club güvenilir midir? Bu siteyi eski cihazlarımda güvenerek kullanıyordum. Şimdi yeni telefonuma da APK kuracakken içime kurt düştü. Aklımda neden "Bir insan neden yüzlerce oyunu ve uygulamayı bedavaya crackleyip sitesinde sunsun?" diye bir düşünce uyandı. Yani reklam filan da yok. Babasının hayrına da yapacak değil. Sitesinde "Sitedeki dosya paylaşımlarının tamamı Kaspersky antivirus tarafından taranıp onay aldıktan sonra paylaşılmıştır ve güvence altındadır." diye bir ibare var ama. Sizce güvenilir midir? Siz olsanız oradan bir APK dosya indirir misiniz? (Crack için değil. Offline oyunlardaki hileli APK doyaları için)

Son düzenleyen: Moderatör:
www.androidoyun.club güvenilir midir? Bu siteyi eski cihazlarımda güvenerek kullanıyordum. Şimdi yeni telefonuma da APK kuracakken içime kurt düştü. Aklımda neden "Bir insan neden yüzlerce oyunu ve uygulamayı bedavaya crackleyip sitesinde sunsun?" diye bir düşünce uyandı. Yani reklam filan da yok. Babasının hayrına da yapacak değil. Sitesinde "Sitedeki dosya paylaşımlarının tamamı Kaspersky antivirus tarafından taranıp onay aldıktan sonra paylaşılmıştır ve güvence altındadır." diye bir ibare var ama. Sizce güvenilir midir? Siz olsanız oradan bir APK dosya indirir misiniz? (Crack için değil. Offline oyunlardaki hileli APK doyaları için)

Güvenilir. Bir kazancı olmasa bile babasının hayrına bile yapıyor olabilir. Örneğin şu an size yorum yazma sebebim de bu yüzden. Bir kazanç sağlamıyorum. Her şeye bu mantıkla bakmayın.

Güvenmiyorsanız da sizde taratın.

Bedava olan çoğu şey de güvenilirdir. Herkeste uBlock Origin var bedava, bağışla çalışan bir uygulama. En basit örnek.

www.androidoyun.club güvenilir midir? Bu siteyi eski cihazlarımda güvenerek kullanıyordum. Şimdi yeni telefonuma da APK kuracakken içime kurt düştü. Aklımda neden "bir insan neden yüzlerce oyunu ve uygulamayı bedavaya crackleyip sitesinde sunsun?" diye bir düşünce uyandı. Yani reklam filan da yok. Babasının hayrına da yapacak değil. Sitesinde "sitedeki dosya paylaşımlarının tamamı Kaspersky antivirus tarafından taranıp onay aldıktan sonra paylaşılmıştır ve güvence altındadır." diye bir ibare var ama. Sizce güvenilir midir? Siz olsanız oradan bir APK dosya indirir misiniz? (crack için değil. Offline oyunlardaki hileli APK doyaları için)

Sıkıntı çıkartmadı şimdiye kadar bende.

Paralı bir şey bedavaya veriliyorsa orada ürün sizsinizdir.

Toprak Koç'un sahip olduğu Web sitesidir . Çocukluğum oradan apk indirerek geçti. Güvenilirdir.

Güvenilir. Bir kazancı olmasa bile babasının hayrına bile yapıyor olabilir. Örneğin şu an size yorum yazma sebebim de bu yüzden. Bir kazanç sağlamıyorum. Her şeye bu mantıkla bakmayın.

Güvenmiyorsanız da sizde taratın.

Bedava olan çoğu şey de güvenilirdir. Herkeste uBlock Origin var bedava, bağışla çalışan bir uygulama. En basit örnek.
Yani öyle düşününce mantıklı geldi

Yani öyle düşününce mantıklı geldi

Tabii mantıklı aslında, burada mesela 150 mesaj yazmışım çoğu başkasına yardım, tavsiye içindir. Bazen de geyik yapmak için tabii. Hiçbir fayda sağlamıyor bana ama yardım etmek güzel bir şey.

Bu sitede de ziyaretçi sayısı ile vesaire bir şekilde kazanıyordur, kazanmasa da sadece paylaşım için bile yapıyor olabilir.

Her şey kar amaçlı düşünülmemeli.

Ve uzun zamandır var olan bir site ve hiç virüs çıkmadı. Güvenin yani.

Açıkçası bu soru çok soruldu ve şu ana kadar çokça kişi tarafından da zararlı dendi, fakat her ne kadar üçüncü parti kaynaklardan APK kurulmasını kesinlikle önermesem de, henüz bu site tarafından paylaşılan dosyalardan bir zararlı bulaştığına dair bir olaya rastlamadım. Fakat dediğim gibi, mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösterin.

Açıkçası bu soru çok soruldu ve şu ana kadar çokça kişi tarafından da zararlı dendi, fakat her ne kadar üçüncü parti kaynaklardan APK kurulmasını kesinlikle önermesem de, henüz bu site tarafından paylaşılan dosyalardan bir zararlı bulaştığına dair bir olaya rastlamadım. Fakat dediğim gibi, mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösterin.
Hocam telefonda virüs taraması yapma yöntemi var mı normal telefonda play storeden inen avlerin virüs varsa bulabileceğini pek zannetmiyorum pc üzerinden telefonda virüs taraması yapan bir uygulama falan var mı yada önerebileceğiniz başka birşey.

Geri
Yukarı