Android oyun club güvenilir midir?

Güvenilir. Bir kazancı olmasa bile babasının hayrına bile yapıyor olabilir. Örneğin şu an size yorum yazma sebebim de bu yüzden. Bir kazanç sağlamıyorum. Her şeye bu mantıkla bakmayın.

Güvenmiyorsanız da sizde taratın.

Bedava olan çoğu şey de güvenilirdir. Herkeste uBlock Origin var bedava, bağışla çalışan bir uygulama. En basit örnek.
Kesinlikle katılıyorum. Güzel bir cevap olmuş.

www.androidoyun.club güvenilir midir? Bu siteyi eski cihazlarımda güvenerek kullanıyordum. Şimdi yeni telefonuma da APK kuracakken içime kurt düştü. Aklımda neden "bir insan neden yüzlerce oyunu ve uygulamayı bedavaya crackleyip sitesinde sunsun?" diye bir düşünce uyandı. Yani reklam filan da yok. Babasının hayrına da yapacak değil. Sitesinde "sitedeki dosya paylaşımlarının tamamı Kaspersky antivirus tarafından taranıp onay aldıktan sonra paylaşılmıştır ve güvence altındadır." diye bir ibare var ama. Sizce güvenilir midir? Siz olsanız oradan bir APK dosya indirir misiniz? (crack için değil. Offline oyunlardaki hileli APK doyaları için)

Zamanında çok fazla APK indirdim hiçbir sorun yaşamadım.

Hocam telefonda virüs taraması yapma yöntemi var mı normal telefonda play storeden inen avlerin virüs varsa bulabileceğini pek zannetmiyorum pc üzerinden telefonda virüs taraması yapan bir uygulama falan var mı yada önerebileceğiniz başka birşey.
Farklı ortamlarda tarama yapmaya çalışmayın, mobil için mobil tarayıcılar kullanın. PC bağlantısı ekstra bir şey kazandırmayacak, cihazda bootloader kilidi olmaz, tüm diske ve ROM'a erişim sağlarsınız o zaman üçüncü parti tarama araçları kullanılır fakat sizin durumunuzda gerek yok.

Hocam telefonda virüs taraması yapma yöntemi var mı normal telefonda play storeden inen avlerin virüs varsa bulabileceğini pek zannetmiyorum pc üzerinden telefonda virüs taraması yapan bir uygulama falan var mı yada önerebileceğiniz başka birşey.
Öyle bir uygulama yok sanırım telefona bir antivirüs bulun mesela kaspersky güvenilir zaten en iyi antivirüsler sıralamasında 1.kaspersky

Yeni konular

Geri
Yukarı