Android Studio emulatorü açılmıyor

M.Ereny

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, bilgisayarımda Android Studio yüklü ve kullanıyorum fakat kablo ile kendi telefonumu bağlayıp kendi telefonumda uygulamayı test ediyorum fakat ben emulator ile test etmek istediğimde emulatore start veriyorum starting avd diyor, sonrasında açılıyormuş gibi yükleme ekranı gelip eski haline geri dönüyor. Daha önceden yükleme sırasında Intel hamx ile ilgili bir hata vermişti onunla alakalı olabilir mi veya bu sorunu yaşayanlar nasıl çözdü? Yardımcı olursanız sevinirim. Sanallaştırma açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda sanallaştırma açık mı ? Genelde android emulatorler bu sebepten dolayı sıkıntı yaratıyor.
Görev yöneticisi açın ( ctrl +alt+ delete)
Açılan pencere yukarıdan "performans" sekmesine gelin
Sağ alttaki bilgilerde "Sanallaştırma" etkin yazmalı. Devre dışı ise, BIOS ayarlarınızdan etkinleştirmelisiniz.

Sorunun kesin cevabının bu olduğundan emin değilim, sadece bir emulator ile alakalı sıkıntımı bu şekilde çözmüştüm. Denemekte yarar var.

1710976013731.png

Bilgisayarınızda sanallaştırma açık mı ? Genelde android emulatorler bu sebepten dolayı sıkıntı yaratıyor.
Görev yöneticisi açın ( ctrl +alt+ delete)
Açılan pencere yukarıdan "performans" sekmesine gelin
Sağ alttaki bilgilerde "Sanallaştırma" etkin yazmalı. Devre dışı ise, BIOS ayarlarınızdan etkinleştirmelisiniz.

Sorunun kesin cevabının bu olduğundan emin değilim, sadece bir emulator ile alakalı sıkıntımı bu şekilde çözmüştüm. Denemekte yarar var.

Eki Görüntüle 2146278
evet bilgisayarda açık gözüküyor farklı bir sorun var ama ne olduğunu anlayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı