Çözüldü Android Sürümü Nasıl Zorla Yükseltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Doge of Venice

Decapat
Arkadaşlar, bi’ ara tabletime Netflix indirmiştim hem de Play Store'dan. Ama Netflix'i bi ara silmiştim şimdi de yükleyemiyorum. Android sürümümü yükseltmem gerekiyormuş. Nasıl yükseltebilirim veya yüksek gösterebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorununun çözülmesine sevindim. Farklı bir yöntem daha buldum. İsterseniz bu indirdiğiniz uygulamayı kaldırın ve aşağıdaki sürümü deneyin. Eğer bu işe yaramazsa önceki paylaştığım ve sisteminizde uyumlu çalışan sürümününü indirebilirsiniz. Sadece çalışıp çalışmayacağını merak ediyorum.
Aşağıdaki bağlantıdan indirmeyi deneyebilir misiniz?
Android cihazlar bildiğim kadarıyla üretildikleri yıldan sonra en fazla iki sene güncelleme alabiliyorlar. Eski bir cihaz kullanıyorsanız, güncelleme yapamazsınız.

Android cihazlar bildiğim kadarıyla üretildikleri yıldan sonra en fazla iki sene güncelleme alabiliyorlar. Eski bir cihaz kullanıyorsanız, güncelleme yapamazsınız.

Bunu indirdim ve kurdu da. Ama yeni içerikleri desteklemiyor herhalde
"New version of application found. Do you want to update?" Diyor. Yes'e basarsam yeni uygulama bozulur mu?

Telefonunun sürümüne uyumlu olduğu için bu versiyon kuruldu. Karşına çıkan seçimlerede No seçeneği bulunuyor mu? Eğer Yes seçeneğine basarsan seni Google Play Store uygulamasına götürecek ve güncelleme yapmanı isteyecektir ama güncellenememe hatasını alacaksındır. Çünkü mağazadaki sürüm ile telefonunun sürümü hata verecektir.

Telefonunun sürümüne uyumlu olduğu için bu versiyon kuruldu. Karşına çıkan seçimlerede No seçeneği bulunuyor mu? Eğer Yes seçeneğine basarsan seni Google Play Store uygulamasına götürecek ve güncelleme yapmanı isteyecektir ama güncellenememe hatasını alacaksındır. Çünkü mağazadaki sürüm ile telefonunun sürümü hata verecektir.
Evet no seçeneği bulunuyor. Ona bastım

Netflix'in eski bir sürümüne ait APK dosyasını paylaştığım için o versiyonda dil desteği (Türkçe için) bulunmayabilir. Sizin için çok fazla sorun olmayacaksa, bu şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer denemek isterseniz aşağıdaki versiyonu da indirmeyi deneyebilirsiniz. Belki bu sürümde dil desteği bulunuyordur. Eğer bu versiyon da olmazsa son bir dosya daha paylaşabilirim.

Geri
Yukarı