Android Telefon İçin Class 10 Hafıza Kartı Tavsiyesi

MuhammetFr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Samsung Galaxy Grand Prime telefonum dahili hafızası 8 GB olduğu için 16 ya da 32 GB Class 10 hafıza kartı alacağım. Media Markt'tan almayı düşünüyorum. Hangi markayı tavsiye edersiniz?

Kingston kullanıyorum ben. Kız arkadaşa da aldırdım aynısından. İkisini de sorunsuz kullanıyoruz. Diğer markalarda sorun yaşanabiliyor. Kingston'u tavsiye ediyorum o yüzden.

Kingston kullanıyorum ben. Kız arkadaşa da aldırdım aynısından. İkisini de sorunsuz kullanıyoruz. Diğer markalarda sorun yaşanabiliyor. Kingston'u tavsiye ediyorum o yüzden.
Peki hocam Kingston Class 10 olarak hangi modeli tavsiye ediyorsunuz? Az önce Sandisk'e bakarken çeşitli modellerini gördüm çünkü. Ama madem ki sorun yaşanabiliyor o zaman dediğiniz gibi Kingston alayım ben.

Rica ederiz. Hayırlı olsun. 50-60 TL civarına bulabilirsin rahatlıkla. Ben o civarlarda almıştım.
Sağ olun hocam. Yarın gidip öncelikle Media Markt ve Vatan Bilgisayar'a bakacağım. Hatta şu an internetten bakıyorum nerede var diye.

Baktım hocam şu sizin dediğiniz kart mı?
Screenshot_2015-07-30-19-51-44.png

Screenshot_2015-07-30-19-51-54.png

Resimle ürün uyuşmuyor. :) UHS-1 yazmıyor hiçbir yerde resmin üzerinde. İmkan varsa başka bir yerden bak bence. Gidip alacaksan sorun yok gerçi bakarsın. :)

Resimle ürün uyuşmuyor. :) UHS-1 yazmıyor hiçbir yerde resmin üzerinde. İmkan varsa başka bir yerden bak bence. Gidip alacaksan sorun yok gerçi bakarsın. :)
Ben özellikler bölümünde UHS-1 Class 10 yazısını görünce ürün bu sandım. :) Ben şu an Media Markt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar'a bakmayı düşünüyorum. Sizin bu ürünü almamı tavsiye ettiğiniz bir yer var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı