Android telefon için tarama aracı önerisi

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Android telefonumu farklı bir araç ile taratmak istiyorum. Sizin bir öneriniz var mı? Teşekkür ederim.

Şu ana kadar denediğim araçlar:
  • Norton
  • Kaspersky Internet Security
  • Dr.Web Light
  • Malwarebytes Mobile
  • Zemana Mobile
  • ESET Mobile Security
  • Bitdefender Free

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok değil, ama evet. Aslında bu konuda çok hassasım, sıradan şeyleri bile virüs semptomu olarak düşünebiliyorum. Bu arada bütün denediklerim cihazımın temiz olduğunu söyledi. Teşekkür ederim.
Girdiğiniz sitelere ve indirdiğiniz dosya ve uygulamalara dikkat ederseniz cihazınızı gayet sağlıklı biçimde kullanabilirsiniz :)

Girdiğiniz sitelere ve indirdiğiniz dosya ve uygulamalara dikkat ederseniz cihazınızı gayet sağlıklı biçimde kullanabilirsiniz :)
Girdiğim siteleri kontrol ediyorum çoğu zaman Virustotal ile. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmem, bir kez indirmiştim ama ESET engellemişti onu. Eski cihazımda da olmuş olabilir o, hangisinde olmuştu tam hatırlamıyorum. Teşekkür ederim.

Girdiğim siteleri kontrol ediyorum çoğu zaman Virustotal ile. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirmem, bir kez indirmiştim ama ESET engellemişti onu. Eski cihazımda da olmuş olabilir o, hangisinde olmuştu tam hatırlamıyorum. Teşekkür ederim.
ESET'i zamanında çok kullanmıştım. Android için çok iyi bir koruması var. Windows sürümü için bunu söylemek dürüstçe bir tutum olmaz. Etkili korunmak istiyorsanız ayarlarını kurcalamanızda fayda var.
Bunların dışında Panda, Comodo, 360 Security, Security Master (CM Security), Avira, Comodo, McAfee, Avast, AVG ve F-Secure SAFE gibi antivirüsler mevcut. Soruyu yanlış anlamışım.

Son düzenleme:
ESET'i zamanında çok kullanmıştım. Android için çok iyi bir koruması var. Windows sürümü için bunu söylemek dürüstçe bir tutum olmaz. Etkili korunmak istiyorsanız ayarlarını kurcalamanızda fayda var.
Bunların dışında Panda, Comodo, 360 Security, Security Master (CM Security), Avira, Comodo, McAfee, Avast, AVG ve F-Secure SAFE gibi antivirüsler mevcut. Soruyu yanlış anlamışım.
Merhaba. Şu anda ESET yüklü telefonumda memmunum. Bilgisayarımda ise lisanslı Bitdefender TS 2018 var. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı