Android telefonda nasıl yer açılır?

fevzidurmayan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonum 16 GB ve şu an da hiçbir şey yükleyemiyorum. Daha 1 hafta olmadan 2 defa foemat attım. Oyun olarak sadece Wild Rift var o dolduruyor fakat onu oynuyorum o yüzden silemem. Tüm fotoğraflar videolar SD kartta fakat yer hâlâ yok. Başka neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Root var evet. SD kart hafızası ve telefon birleşiyor mu?

Bende işe yarayacağını sanmıyorum.

Şu an alayım dediğim an alamayacağıma göre hayır. Ama 20 TL falan param vardı bir de annemden alır belki 32'lik alırım.

Aman aman bir şey etki etmiyor diye biliyorum.

Hocam bu arada rootluysa "hebf optimizer" kullanın gerçek işe yarıyor hem SD maid root ile de çalışıyor

Önbelleği silmen bir şey etkilemiyor ama gayet yer açılıyor eğer önbellekte biriken çoksa.
Artık şu widget ana ekranımdan hiç gitmiyor sanırım o da önbelleği temizliyor.
Screenshot_20210709-111820_One UI Home.jpg

Hocam bu arada rootluysa "hebf optimizer" kullanın gerçek işe yarıyor hem SD maid root ile de çalışıyor
Sd kart alsam telefon ile birleştirme mümkün mü ama uygulamaları direkt oraya da kursam çok şey değişir bence.

Telefonum 16 GB ve şu an da hiçbir şey yükleyemiyorum. Daha 1 hafta olmadan 2 defa foemat attım. Oyun olarak sadece Wild Rift var o dolduruyor fakat onu oynuyorum o yüzden silemem. Tüm fotoğraflar videolar SD kartta fakat yer hâlâ yok. Başka neler yapabilirim?
Benim tabletimim orjinal gereksiz dosya silici uygulaması var (huawei) öyle uygulamalar işinize yarayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı