Android Telefonda Reklam Engelleme Yöntemleri

Tesekkur ederim fikir paylasimi icin.

Kiwi'de cok yeni oldugum icindir belki, henuz sikinti yasamadim. Bana Brave ayarinda geldi.

Ama Firefox'u da denemek lazim, dediginiz gibi.
Kiwi'de YouTube arkaplan yürütmesi olmadığını biliyordum, haricen yüklenebileceği de hiç aklıma gelmemişti. Sayenizde fark ettim, teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek. Ben de eklenti aldigini biliyordum ama eklemeyi becerememistim. Buradaki bir arkadastan ogrendim.
Garip bir şekilde Youtube BG eklentisi bir süre sonra ortadan kayboluyor ve tekrar yüklemeyi gerektiriyor. Sanırım haricen eklenti kurulumu hâlâ stabil değil, yine de belli bir nebze iş görüyor.

Youtube için önerilerim tarayıcıda uBlock Origin eklentisi kullanmanızdır. Mobilde ise Youtube Vanced kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.
Ben bütün reklamları engellemek için Blokada kullanıyorum mobilde. Baya işe yarıyor. Size de tavsiye ederim.

Youtube için önerilerim tarayıcıda uBlock Origin eklentisi kullanmanızdır. Mobilde ise Youtube Vanced kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.
Ben bütün reklamları engellemek için Blokada kullanıyorum mobilde. Baya işe yarıyor. Size de tavsiye ederim.
Ublock'tan ben de cok memnunum.

Eklenti alan mobil tarayiciya onu kurmak, ayrica bir program olan Youtube Vanced ve Blokada kurmaktan daha mantikli degil mi? (Az program, az ram, az batarya tuketimi anlaminda. )

Ublock'tan ben de cok memnunum.

Eklenti alan mobil tarayiciya onu kurmak, ayrica bir program olan Youtube Vanced ve Blokada kurmaktan daha mantikli degil mi? (Az program, az ram, az batarya tuketimi anlaminda. )
Orası size kalmış. Blokada, uBlock gibi sadece videolardaki değil uygulamalarda çıkan reklamları da engellediği için benim tercihim bu yöndedir.

Orası size kalmış. Blokada, uBlock gibi sadece videolardaki değil uygulamalarda çıkan reklamları da engellediği için benim tercihim bu yöndedir.
Aslında o iş için Blokada'ya da gerek yok, ayarlarda diğer bağlantılar bölümünde özel DNS kısmı bulunur, oraya Adguard DNS (TLS) adresini
dns.adguard.com
kaydederseniz uygulamalarda reklamlar çıkmaz. Böylesi daha performanslı olur, uygulamayla uğraşmazsınız. Tarayıcılarda yine uBlock Origin veya Adguard eklentisini kullanmanız gerekecektir, kozmetik engellemeler için.

Benim de ilk kez bir kac gun once basima geldi. Sizin de mi ayni sekilde?
Birkaç defa oldu bende, en son dün yaşadım.

Aslında o iş için Blokada'ya da gerek yok, ayarlarda diğer bağlantılar bölümünde özel DNS kısmı bulunur, oraya Adguard DNS (TLS) adresini
dns.adguard.com
kaydederseniz uygulamalarda reklamlar çıkmaz. Böylesi daha performanslı olur, uygulamayla uğraşmazsınız. Tarayıcılarda yine uBlock Origin veya Adguard eklentisini kullanmanız gerekecektir, kozmetik engellemeler için.

Birkaç defa oldu bende, en son dün yaşadım.
Evet suanda bende de 2.kez oldu. Yalniz dun gece tarayicidaki gereksiz dosyalari silmistim. Benzer durumda yine deneyecegim. Etkileyen birsey vardir diye.
Garip bir şekilde Youtube BG eklentisi bir süre sonra ortadan kayboluyor ve tekrar yüklemeyi gerektiriyor. Sanırım haricen eklenti kurulumu hâlâ stabil değil, yine de belli bir nebze iş görüyor.
Maalesef sabah yine eklenti uctu. Ancak bu sefer tamamen uctu.

Ekleyince, hata veriyor. Gelen mesaj da bu;

"Manifest version 2 is deprecated, and support will be removed in 2023. See The transition of Chrome extensions to Manifest V3 - Chrome Developers for more details."

Umarim xda forumunda biri guncelleme yapar. Daha once de oradan birisi bu kullandigimiz eklentiyi yapmisti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı