Android telefonlar az güncelleme mi alıyor?

Telefonun bataryası size yetersiz geliyorsa haklısınız, değiştirmekte fayda var. Ama bence iPhone 7 hâlâ daha kullanılabilir bir cihaz, günümüzdeki çoğu Android cihaza taş çıkartır.

Dostum dediklerine kısmen katılıyorum. Fakat her iOS kullananı aynı kefeye koymamak gerekir. Bazıları vardır ki; sırf elma logosundan, isminden, markasından dolayı alır, masaya koyduğunda zengin veya havalı gözüktüğünü zanneder. Türkiye'de bu söylediğim kesim (markası için iPhone alan) daha çok olsa da, bazı kişiler de gerçekten ihtiyaçları doğrultusunda Apple tercih ediyor. Ki bence çoğu şeyde ihtiyaçlarımız doğrultusunda alışveriş yapmak daha doğru olacaktır.

Yanlış anlama beni zaten Apple düşmanı değilim saati olsun MacBook'lar olsun ama MacBook özellikle hoşuma gidiyor ince hafif zarif güçlü güzel cihazlar yiğidi öldür hakkını yeme Apple cihazlar yıllar sonra satsan bile para ediyor ama dediğim gibi ben kısıtlamaya gelebilen bir insan değilim benim amaçlarım doğrultularına uymuyor bir cihazı ben uzun yıllar kullanmayı tercih ederim ama Apple cihazlar benim görüşüm uzun yıllar kullanılmaya uygun değil eski 4S kullancısı olarak konuşuyorum.

Yanlış anlama beni zaten Apple düşmanı değilim saati olsun MacBook'lar olsun ama MacBook özellikle hoşuma gidiyor ince hafif zarif güçlü güzel cihazlar yiğidi öldür hakkını yeme Apple cihazlar yıllar sonra satsan bile para ediyor ama dediğim gibi ben kısıtlamaya gelebilen bir insan değilim benim amaçlarım doğrultularına uymuyor bir cihazı ben uzun yıllar kullanmayı tercih ederim ama Apple cihazlar benim görüşüm uzun yıllar kullanılmaya uygun değil eski 4S kullancısı olarak konuşuyorum.
Yine dediklerine genel anlamda katılıyorum dediğin gibi kişi kullanım amacına göre cihaz tercih etmeli. Fakat bence Apple'ın ürünleri oldukça uzun ömürlü. iPhone 5 yıl boyunca en güncel yazılımı almakla birlikte 5 sene sonra bile gayet düzgün çalışabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı