Android TV Box önerisi

@Ozz2018 TV'de uydu girişi var fakat hafif iç kısmı kırıldı bu yüzden sağlıklı kullanamıyorum. Sürekli bozulmalar oluyor. TV ile bağlantılı olduğu için bir şey de yapamıyorum.

@Ozz2018 Hocam merhaba, Botech Wzone Tunes uydu alıcısı aldım Nokia 8010 için kurulumunu yaptım fakat çok ısınıyor aşırı derecede sıcak uydu kablosunu taktığım ve Botech Wzone bu bir sorun yaratır mı?
Sanmıyorum bir sıkıntı olacağını.

Bu arada kaç liraya aldınız aparatı?

Bu arada kaç liraya aldınız aparatı?
499 TL

@Ozz2018 Hocam merhaba, favori uygulamalar kısmında YouTube ekli 2 hafta öncesine kadar ana ekran önerilen kanallar YouTube kısmı çıkıyordu fakat şu an kayboldu. Ana ekran özelleştirmesinde de YouTube hiçbir şekilde çıkmıyor. Favori uygulamalarda ana ekranda fakat önerilenler kısmında hiçbir şekilde gözükmüyor sizde de bu şekilde mi?

Son düzenleme:
499 TL

@Ozz2018 Hocam merhaba, favori uygulamalar kısmında YouTube ekli 2 hafta öncesine kadar ana ekran önerilen kanallar YouTube kısmı çıkıyordu fakat şu an kayboldu. Ana ekran özelleştirmesinde de YouTube hiçbir şekilde çıkmıyor. Favori uygulamalarda ana ekranda fakat önerilenler kısmında hiçbir şekilde gözükmüyor sizde de bu şekilde mi?
Bende sıkıntı yok. Tekrar yüklemeyi denedin mi?

En kötü ihtimal üşenmezsen sıfırlamaktır ama ek bir program ile kaldırılmıyor mu?
Downloader vs?
Maalesef, durduk yere olması biraz saçma geldi ana ekran özelleştirme kısmında bile uygulamalarda gözükmüyor. Sıfırlamakta uğraştıracak umarım düzelir sonra deneyeceğim başka yolu yoksa.

Maalesef, durduk yere olması biraz saçma geldi ana ekran özelleştirme kısmında bile uygulamalarda gözükmüyor. Sıfırlamakta uğraştıracak umarım düzelir sonra deneyeceğim başka yolu yoksa.
Evde olmadığım için şu anda googleplay store bakamıyorum. Belki uzman bir prog vardır ekleme/ kaldırma gibi.

Bu program baya uzman sanırım.

Evde olmadığım için şu anda googleplay store bakamıyorum. Belki uzman bir prog vardır ekleme/ kaldırma gibi.

Bu program baya uzman sanırım.
Yok hocam denedim hem TV hem PC üzerinden Ip adresi ile bağlanıp ADB AppControl ile kaldır diyorum kaldırıldı diyor fakat kaldırmıyor aynı duruyor.

Screenshot_1.jpg

O halde sıfırlamayı deneyeceksin artık sakin bir kafa ile.
Şimdi de Disney gitti uğraşırken. Ana ekran özelleştirmede açık gözüküyor ama ekranda yok. "Kanal boş" yazıyor açık olmasına rağmen.

Hocam mecbur sıfırladım fakat arayüz filan tamamiyle değişti sıfırladıktan sonra arayüz sizdede böyle mi?

WhatsApp Görsel 2024-04-10 saat 18.43.57_9c0adf7a.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı