Android TV Media Player her TV'de çalışıyor mu?

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar malum korona var ve bizde sokağa çıkma yasaklarında köyümüze gidiyoruz ama orada bulunan televizyon eski olduğu için linkini verdiğim aleti almayı düşünüyorum. Acaba bu alet her TV'de çalışır mı? Televizyon normal LCD diye geçen ve Wi-Fi bağlantısı bulunmayan bir TV. Acaba bu aleti alsam telefonumun Wi-Fi paylaşımına ya da normal Wi-Fi'ye bağlayabilir miyim ve ürün kaliteli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar malum korona var ve bizde sokağa çıkma yasaklarında köyümüze gidiyoruz ama orada bulunan televizyon eski olduğu için linkini verdiğim aleti almayı düşünüyorum. Acaba bu alet her TV'de çalışır mı? Televizyon normal LCD diye geçen ve Wi-Fi bağlantısı bulunmayan bir TV. Acaba bu aleti alsam telefonumun Wi-Fi paylaşımına ya da normal Wi-Fi'ye bağlayabilir miyim ve ürün kaliteli mi?
Televizyonda HDMI varsa çalışır. Başka bir şeye gerek yok.

Evet calışır ama bu ürün pek tutulmuyor diyebiliyorum isterseniz bundan biraz daha yüksek fiyata şuan benimde kullandığim bir cihaz önerebilirim size

Son düzenleme:
Hocam ürün kaliteli mi ve kasma, donma gibi sorunlar oluyor mu?
Reis ben kullanıyorum şuanda 2 gb olan modelini youtube netfilix iptv de takiliyorum 2 ay oldu alali cok fazla ısınınca hafif kasma oluyor ama ben altina fan yerlestirdim suanda hic kasma yok ben memnunum ama senin attığın linktekinden iyidir bence 4k destegi vs bluetoot wifi desteği cok iyi sadece wifide arada sıkıntı oluyor benimkinde.
Altına bu sekil fan koydum suanda cok iyi ama fan koymadanda okadar kötü değil yanlış anlamayın bukadar övüyorum cihazı ama sizin alacaginiz cihaz hakkinda cok kotu yorum duydum artik dogru yanlis bilemem.

Dosya Ekleri

• 20201202_201441.jpg
    20201202_201441.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı