Android üzerinden USB bellek NTFS formatlanabilir mi?

Berkay Bilgin

Hectopat
Daha fazla  
Mevcut belleğim Android'de FAT formatında, fakat ben bunu NTFS yapmak istiyorum ama bilgisayarım yok. Android üzerinden FAT formatını NTFS yapacak bir program var mı? Biliyorsunuz FAT tek seferde 4 GB dosya destekliyor. NTFS formatına benzer bir format kullanarak FAT'ı o formata Android ile dönüştürebilir miyim?

Belki Google Play üzerinde bunu yapacak bir program bulursunuz ancak şunu unutuyorsunuz: Android'de NTFS dosya sistemi desteği yok. Çevirseniz bile dosya aktarmak için bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Belki bunun için bir program olabilir ama donanımsal olarak bu desteklenmediği için bunu yapabileceğinizi sanmıyorum.

P
Belki Google Play üzerinde bunu yapacak bir program bulursunuz ancak şunu unutuyorsunuz: Android'de NTFS dosya sistemi desteği yok. Çevirseniz bile dosya aktarmak için bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Belki bunun için bir program olabilir ama donanımsal olarak bu desteklenmediği için bunu yapabileceğinizi sanmıyorum.
Paragon gibi pek çok program NTFS sistemine dosya atmayı destekliyo ama önemli olan formatlayabilmem

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı