Android'de Avast uygulaması yüklendiği anda silinirse bir şey olur mu?

SesszNinja1

Centipat
Daha fazla  
Avast antivirüs uygulamasını Android telefondan indirdim ve sonra hiçbir şeye basmadan geri sildim.
Yani direk yüklendiği anda geri sildim, herhangi bir şey olur mu? Yani bu kullanıcı verilerini satma konusunda falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avast antivirüs uygulamasını Android telefondan indirdim ve sonra hiçbir şeye basmadan geri sildim.
Yani direk yüklendiği anda geri sildim, herhangi bir şey olur mu? Yani bu kullanıcı verilerini satma konusunda falan.

Bir şey olmaz hemen kurulmayla veri toplayamaz ayrıca o dediğiniz olay eskide kaldı şu an yapmıyorlar diye biliyorum ama güvenip güvenmemek size kalmış tabii.

Uygulamayı çalıştırmadığın ve işletim sistemi bileşenleri ve diğer uygulamaler tarafından uyarılmadan hemen sildiğin için hiçbirşeycikler olmaz

Hocam her uygulama bunu yapıyordur. Google-İnstagram-tiktok bu uygulamalardan herhangi biri yüklüyse zaten satılmıştır bilgilerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı