Android'de Microsoft Edge kullanılır mı?

Galanderia

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, ilk önce sorum başlıktaki gibi, ben Edge'yi kullanıyordum fakat sesli arama özelliğinde bilinmeyen hata verip duruyordu bu yüzden sildim. Bu sorun hem nasıl çözülür hem de kullanılır mı sizce Edge Android'de? Yazarsanız sevinirim.

Hatasız tarayıcı kullanmak istiyorsanız Chrome öneririm.
Hatasız tarayıcı için bende chrome öneririm. Hatasız diyoruz. Çok stabil bir tarayıcı. Tamam PC tarafında RAM tüketiyor ama bunu stabillik için yapıyor. Yoksa 300MB'yi istese chrome mühendisleri de kullanmaması için hafifletebilirdi. Chrome ile diğer tarayıcılar arasında abartıldığı kadar RAM farkı yok. Opera GX çıkmadan önce herkes Opera hater'i idi. Kimse opera'nın yüzüne bakmıyordu dostlar doğruya doğru. Şimdi ben seviyodum diyen çıkar bilemem.

Bilgisayarda Edge kullanıyorum ama telefonda önermem. İçerisindeki Adblock Plus yetersiz. Ayrıca diğer alternatiflerine göre detaylı ayar seçeneği sunmuyor. Firefox, telefonda da benzer performans sorunları yaşatıyor. Telefonda pil harcayan Firefox, Tiktok gibi ağır uygulamaları olabildiğince barındırmıyorum. Zaten elimde 2018 kalma eski bir cihaz var. Bu cihazı olabildiğince uzun kullanmaya çalışıyorum.

Telefonda reklam engelleme özelliği, arka planda oynatma vb. dolayı Brave kullanıyorum.

Brave ek olarak Vivaldi'nin de masaüstü arayüzüne benzeyen ayarından dolayı kullanılabilir.

Bilgisayarda Edge kullanıyorum ama telefonda önermem. İçerisindeki AdBlock Plus yetersiz. Ayrıca diğer alternatiflerine göre detaylı ayar seçeneği sunmuyor. Firefox, telefonda da benzer performans sorunları yaşatıyor. Telefonda pil harcayan Firefox, TikTok gibi ağır uygulamaları olabildiğince barındırmıyorum. Zaten elimde 2018 kalma eski bir cihaz var. Bu cihazı olabildiğince uzun kullanmaya çalışıyorum.

Telefonda reklam engelleme özelliği, arka planda oynatma vb. dolayı Brave kullanıyorum.

Brave ek olarak Vivaldi'nin de masaüstü arayüzüne benzeyen ayarından dolayı kullanılabilir.

Teşekkür ederim Brave kullanacağım sanırım.

Hocam peki opera telefonda kullanılır mı sizce?

Opera telefon tarafında Edge gibi doğru düzgün ayar sunmuyor. Brave ve Vivaldi detaylı ayarları ve reklam engelleme ayarı ile Opera'dan daha iyiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı