Android'den IPhone'a WhatsApp verilerini aktarma

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
iPhone kurulum esnasında IOS'e taşı uygulamasından WhatsApp verilerimi aktaramadım, hata aldım. O yüzden sadece fotoğraflarımı ve diğer verilerimi aktarıp kurulumu tamamladım. WhatsApp mesajlarımı eksiksiz aktarabileceğim alternatif bir yöntem yok mu?

İki telefonun da ekranı kapanmayacak ayarlardan uyku süresini sıfıra olur
Hocam WhatsApp'ı da hallettim aktarma da seçtim fakat şimdi de o kadar yükledi yükledi kalan süre 1 dakikada kaldı şu an.2 saattir zaten verileri aktarıyordu şimdi de yarım saattir 1 dakika kaldı diye gösteriyor. Daha bekleyecek miyim bir bilginiz var mı?

Uygulamadan birçok insan şikayetçi, Google Play yorumlarında son 1 dakikada takılı kalması hakkında yorum yazanlar var. Bu sorundan bir tek ben muzdarip değilmişim. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şaka gibi. Sabır testiyiz sanki.

Son düzenleme:
Hocam WhatsApp'ı da hallettim aktarma da seçtim fakat şimdi de o kadar yükledi yükledi kalan süre 1 dakikada kaldı şu an.2 saattir zaten verileri aktarıyordu şimdi de yarım saattir 1 dakika kaldı diye gösteriyor. Daha bekleyecek miyim bir bilginiz var mı?

Uygulamadan birçok insan şikayetçi, Google Play yorumlarında son 1 dakikada takılı kalması hakkında yorum yazanlar var. Bu sorundan bir tek ben muzdarip değilmişim. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik şaka gibi. Sabır testiyiz sanki.
Maalesef uzun sürüyor bende 15 dakika yazıyordu 1,30 saati bulmuştu. Ne yaptın çözdün mü?

Maalesef uzun sürüyor bende 15 dakika yazıyordu 1,30 saati bulmuştu. Ne yaptın çözdün mü?
Aktarımı iptal ettim, programla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü bir tek bende 1 dakika kala böyle bir şey olmamış. Sanırım WhatsApp verilerini aktarmadan baştan kurulum yapacağım. Can sıkıcı bir durum.

Hocam siz nasıl Whatsapp'ı hallettiniz? Telefon kurulmadan ayarlara gidip uyku süresini kapatamıyoruz ki, başka türlü mü yaptınız? Lütfen yardım edin, günlerdir bununla ugrasıyorum.

Geri
Yukarı