Ani ping yükselme

C4a

Hectopat
Arkadaşlar Online oyunlarda ping aniden yükseliyor. Arkada hiçbir şey açık değil. Aynı sorun arkadaşlarımın evinde de oluyor. 13MB download 0.8 upload alıyorum aniden ping yükseliyor.

Son düzenleme:
Eğer o Online oyunun suncusu Amerika'da falansa Amerika'ya bağlandığın için pig düşer.
Hangi oyun bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse tüm oyunlarda Valorant, roblox, PUBG Lite kıscası oyunlarla bir alakası yok. Türkiye genelinde böyle olabilir mi?

Oyuna girdiğinizde ping değeriniz yüksek olması normal bir şey çünkü orada bir sunucuya bağlanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda (birkaç haftadır) bende de LoL oynarken bile MS yükseklerde takılıyor. Normalde 10-20 civarı ping varken, 50-80 arası çıktığı oluyor. Oyun içinde sorduğumda aynı sorunu yaşayan kişiler var. Ayrıca firma ile alakası yok çünkü ben Türksat kullanıyorum, sorduğum kişilerde Turkcell diyen de vardı.

Neredeyse tüm oyunlarda valorant, roblox ,pubg lite kıscası oyunlarla bi alakası yok.Türkiye genelinde böyle olabilirmi ?

1 haftadır Lite'a girmiyorum ama onda da oluyordu diye hatırlıyorum.

Oyuna girdiğinizde ping değeriniz yüksek olması normal birşey çünkü orada bir sunucuya bağlanıyor

Normalden farklı yalnız.

Merhaba.
PUBG Mobile gibi oyunlarda server seçim kısmı olur. Mesela bazen avrupada 300ms ortadoğu'da 60ms oluyor. Eğer böyle bir Server yer seçme kısmı varsa en az pingi olanı seçin.

Eğer yardımcı olduysa en iyi yorum seçebilirsin.

Son zamanlarda (birkaç haftadır) bende de LoL oynarken bile MS yükseklerde takılıyor. Normalde 10-20 civarı ping varken, 50-80 arası çıktığı oluyor. Oyun içinde sorduğumda aynı sorunu yaşayan kişiler var. Ayrıca firma ile alakası yok çünkü ben Türksat kullanıyorum, sorduğum kişilerde Turkcell diyen de vardı

Yani genelde mi göyle ?

Genel mi bilmem ama aynı sorunu yaşayan kişiler var. Müşteri hizmetlerini arayıp sormayı düşünüyorum.

Merhaba.
PUBG Mobile gibi oyunlarda server seçim kısmı olur. Mesela bazen avrupada 300ms ortadoğu'da 60ms oluyor. Eğer böyle bir Server yer seçme kısmı varsa en az pingi olanı seçin.

Eğer yardımcı olduysa en iyi yorum seçebilirsin.

Soru değil, konu olarak açılmış :)

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı