Ani ve 1-2 saniyelik karın ağrısı

Twidark

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, merak ettiğim için konu açmak istedim aranızda bilgili birileri vardır umarım. Beni bilgilendirirseniz sevinirim, sorum şu; ani ve yalnızca 2 kez çok kısa süreli bıçak saplanmış hissi yaratan ağrı ne sebepten ötürü kaynaklanır? Yalnızca bir kere oldu yaklaşık 15-30 dakika önce, korkmam gereken bir durum var mı?

Açlıktan olabilir, ani ve birkaç saniyelik karın ağrısı diyince aklıma bu geldi kendim de yaşadığım için, fakat bende devam ediyordu bir kez olmuyordu diye hatırlıyorum :D

Yakın tarihte gazlı,asitli bir şeyler yiyip içtiniz mi? Aynı acıyı bende yaşamıştım, genelde sağlıksız beslenmenin bir sonucu olarak fiziksel bir acıya dönüşüyor.

Ara sıra gazdan olabilir ama birçok bedeni var.
Hocam ne bileyim gazdan kaynaklı ağrılar çok sık olmuyor ve bu şekilde olmuyor o sebeple sorayım dedim. En azından önceden bilgi sahibi olurum.
Yakın tarihte gazlı,asitli bir şeyler yiyip içtiniz mi? Aynı acıyı bende yaşamıştım, genelde sağlıksız beslenmenin bir sonucu olarak fiziksel bir acıya dönüşüyor.
Evet hocam bugün saat 18.30-19.00 civarında gazlı ve asitli bir içecek tükettim fakat daha önce tecrübe etmiş olduğum bir ağrı değildi.

Aklıma pek bir şey gelmedi gaz dışında, bir de sanal bir ortamda olduğumuzdan, uzaktan tahmin dışında pek bir şey söyleyemiyorum malesef.
Evet anlıyorum sanal ortamda teşhis konulması imkansız zaten fakat araştırdığımda çok bir şey bulamadım, buraya yazıp yaşamış olan insanlar ya da bu konu hakkında bilgi sahibi olan insanlara danışmak mantıklı geldi. Umarım ciddi bir şey değildir, yarın kontrol için gitmeyi düşünüyorum. Bir problem var ise en azından ne olduğunu bilmemde fayda var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı