Anime Çizimlerim

Naruto serisine çok bağlıydım. Hala küçük minyatürleri duruyor. Çok çizimim var ama hala kendimi yeterli bulmuyorum bu konuda.
Manga çizmeye başlayacağım konu çok iyi hatta 2 sezon olacak büyük bir ihtimalle. Hikayesi hazır. Ama çizimlerim kötü olduğundan cesaret edemiyorum çizmeye.

Ya hikaye tamam çok iyi, çok güzel. Ama çizimlerime o kadar güvenemiyorum. Bu yaz Allah kısmet ederse adam gibi uğraşmaya başlayacağım. Çünkü her iyinin ardında bir iyileştirici vardır. Yani örnek vermek gerekirse iyi bir araba sürmenin ardında iyi bir öğrenme vardır. İyi bir şarkıcı olmanın ardında iyi bir ses biçimlendirme vardır.
Çizimin ardında ise bol bol çizmek, görmek, antrenman yapmak vardır. Bu yüzden pes etmek yok. :)
Ayrıca psikolojik olarak da ben bunu yapacağım. Ben bunu yaparım. Bu iş tam benim işim diyerek. Kendimi de heveslendirip, hırslandırıyorum.
Ama bu sırada da beklentimi çok yüksek tutmamam gerekiyor. Yoksa bende bir yetenek varsa bile beklentim gerçekleşmediği zaman bu yetenekten vazgeçebilirim.
Evet arkadaşlar başka neler yapabilirim sizce ? Önerisi olan varsa bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı