Anime fotoğrafı tatlı mı?

Bu "yuri" fotoğrafı tatlı mı?

• Evet (erkeğim)

• Hayır(erkeğim)

• Evet (kadınım)

• Hayır (kadınım)

• Evet (diğer)

• Hayır (diğer)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sıkıldım artık şu animelerden. Sıktınız! Tatlı da değil. Rezalet. Forumu cidden ben de bırakacağım böyle giderse. Gözümüze sokmayın şu çirkin çizimleri.
Tatlı değil.
Sadece sorulan bir soruya, bu denli abartı yorum yapman gereksiz. Anime fotoğrafları ile forumu bırakmak arasında nasıl bir ilişki var anlayamadım. Anime fotoğrafı görmek istemediğin için foruma bakıyorsan, forumu da bırakabilirsin 👍

Gözümüze sokmayın şu çirkin çizimleri.
Kimse bir fotoğrafı kimsenin gözüne sokmanın derdinde değil. Konunun başlığı, konu içeriğinin anime ile alakalı olduğunu gösteriyor zaten. Konuya tiklamazsin olur biter.

Ben anime fotoğraflarını kullanmasam da fotoğraf biraz tatlı bence.

Hocam o arkadaşta animasyon yapıyor ama herhalde bu işlerin ne kadar zor olduğunu bilmiyor.

Böyle konuşarak benim de dahil birçok bu işte emeği geçen kişilere hakaret etmiş oluyor.
Ben sırf izleyiciye daha hoş gözüksün diye 1 ile 4 gün arasında bulunan tüm zamanımı bu işe ayırıyorum ve burada bu şekilde bir yazı yazması benim günlerimi verdiğim ve emek harcadığım o serilere bir hakaretten başka bir şey değildir.

1618344484838.png

1618344512816.png

5 saniye bile sürmeyen bir sahne için bu kadar satır ayarlama yapıldı ve bu arkadaşın yazdıkları resmen benim emeğime hakaret niteliğinde.

Son düzenleme:
Böyle konuşarak benim de dahil birçok bu işte emeği geçen kişilere hakaret etmiş oluyor.
Ben sırf izleyiciye daha hoş gözüksün diye 1 ile 4 gün arasında bulunan tüm zamanımı bu işe ayırıyorum ve burada bu şekilde bir yazı yazması benim günlerimi verdiğim ve emek harcadığım o serilere bir hakaretten başka bir şey değildir.

Eki Görüntüle 973141

Eki Görüntüle 973142

5 saniye bile sürmeyen bir sahne için bu kadar satır ayarlama yapıldı ve bu arkadaşın yazdıkları resmen benim emeğime hakaret niteliğinde.
Discord verebilir misin birkaç bir şey soracağım.

Discord verebilir misin birkaç bir şey soracağım.

Steam üzerinden iletişime geçin.

Sıkıldım artık şu animelerden. Sıktınız! Tatlı da değil. Rezalet. Forumu cidden ben de bırakacağım böyle giderse. Gözümüze sokmayın şu çirkin çizimleri.
Tatlı değil.
Sen şey değil misin orada burada Minecraft animasyonlarını övüp, olumsuz bir şey söyleyen olunca saldıran üye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı