Anime Haramdır, Günahtır!

MAL daha kullanışlı ona geçersen daha iyi olur.

Attack On Titan
Steins Gate
Code Geass

Bunları öneririm ve benim MAL hesabım My MAL profile: Yigit5441's Profile - MyAnimeList.net
MAL'dan gectim AniList'e. Daha kullanisli ve daha iyi sahsi dusuncem bu yonde. Attack on Titan izlemeyi dusunmuyorum cunku hikayesi pek ilgimi cekmedi fakat Steins Gate kesinlikle izliyecegim. Code Geass'ta sanki ilgimi o kadar cekmedi gibi.

@efedesu

Ben her şeyimi telefondan hallediyorum Anilist.co bakıcaktım ama mobil uygulaması yok.

Aslında laptop var ama çok iyi değil ben 32 inch TV bağladım öyle kullanıyorum bazen ondan açıp izliyorum ama çoğu zaman telefondan oluyor ve şuan evde değilim sadece telefonum ve PS4 var.

Code Geass 1. sezonu çok iyi ama ben 2. sezonu beğenemedim MAL daha yüksek puanı var ama çok abartı.

Arkadaslar animeye yeni basladim onerilerinizi bekliyorum asagida izledigim animelerin listesi var lutfen yardimci olun.

Anime zevklerimiz aynı gibi duruyor :D.

Fullmetal Alchemist’in Brotherhood olanını izlemelisin. Mangaya sadık olan bu. Diğeri sonlara doğru sapıtıyor ve saçmalıyor, çoğu kişi de bunu doğruluyor.

Atack on Titan emin ol şuana kadar gördüğüm en iyi konuya sahip animelerden biri. Sanırsam ondan daha iyi sayabileceğim Death Note ve Naruto var.

Code Geass ilk başta beni sarmadı, iki üç bölüm katlanınca bırakamaz oldum. Death Note izliyormuş hissi veriyor.

Anime zevklerimiz aynı gibi duruyor :D.

Fullmetal Alchemist’in Brotherhood olanını izlemelisin. Mangaya sadık olan bu. Diğeri sonlara doğru sapıtıyor ve saçmalıyor, çoğu kişi de bunu doğruluyor.

Atack on Titan emin ol şuana kadar gördüğüm en iyi konuya sahip animelerden biri. Sanırsam ondan daha iyi sayabileceğim Death Note ve Naruto var.

Code Geass ilk başta beni sarmadı, iki üç bölüm katlanınca bırakamaz oldum. Death Note izliyormuş hissi veriyor.
FMA'ya baslama sebebim meraktandi. Belki izlerim Brotherhood'u da.

Death Note, Attack on Titan ve Tokyo Ghoul'den nefret ettigim kadar baska bir seyden nefret etmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı