Anime indirmek ve izlemek için site önerisi

Arkadaşlar IDM ile indiriyorum yine de yorumlarınız için teşekkürler.
anime deposu diye bir site var hayatımda böyle site görmedim yemin ederim içinde her şey var resmen her şey ve öyle bir admini varki mesela yoruma 1970 yapımı animeyi getirir misin yazıyorum max 2 haftada onuda ekliyor. videoları iyi sıkıştırdığından dolayı çok az yer kaplıyor telefonda mega uygulamasını kullandığımdan dolayı bazı animeleri ekstradan megaya eklermisin diyorum admine onuda ekliyor falan net en iyi anime indirme sitesi
bu arada animeleri indirerek izlemek çok zaman kazandırır özellik uzun shounen serilerde boş sahneleri tıkır tıkır geçip izlemek çok iyi oluyor
Site güzelmiş hocam biraz baktım. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar IDM ile indiriyorum yine de yorumlarınız için teşekkürler.

Site güzelmiş hocam biraz baktım. Teşekkür ederim.
sitede animelerin kaliteleri pek iyi değil iyi kalite anime istersen türkanimeye gir çeviren fansublara bak sonra o fansubların sitesinden indir ama 100mb değil 300 400mb falan tutar bir bölüm

Aynen boyut biraz büyük oluyor 107 GB oldu arşiv. :D

Hocam indirmek için site varsa söyler misiniz? Anime deposundan indiriyorum. Bazen eksik olan seriler vs. var onları bulmak için başka güvenilir site arıyorum. IDM tarzı program kullanıyorum fakat sezon sayısı azsa falan yapıyorum. Yoksa 25 bölümlük serilerde tek tek IDM ile indirmek elimi yoruyor mouse tıklaya tıklaya.
Bu arada bende baktım 215 GB olmuş arşivim.

Nyaa'dan çekin. Ayrıca bazı animelerde boyuta takılmayın. Örnek;

Neon Genesis Evangelion

[bonkai77] Neon Genesis Evangelion DC [BD-1080p] [DUAL-AUDIO] [MULTI-SUB] [x265] [HEVC] [AAC] [10bit] {FILTERED} :: Nyaa (8, 4 GB)
[Sephirotic] Neon Genesis Evangelion 1-26 DC+EoE [MULTI][BD 1080p 8bits v2.22] COMPLETE :: Nyaa (55 GB)

Çoğunuz 8 GB'lik olanı çekersiniz ama 8 GB'lik olan da ciddi problemler var. Linke gidince yorumlarda görebilirsiniz.

Yu Yu Hakusho

[Samir755] Yu Yu Hakusho (Serie+Movies+OVAs) [Triple Audio - Multi Sub] [BD 1080p] [HEVC 10Bit x265] :: Nyaa (19.6 GB)
Yu Yu Hakusho TV + OVAs (BDRip 1440x1080p x265 HEVC FLACx2 2.0+5.1)(Dual Audio)[sxales] :: Nyaa (99.9 GB)

99 gblikteki görüntü
2021-06-13 (1).png

16 gblikteki görüntü
2021-06-13.png

Boyut düşürülme adına detaylar mahvedilmiş 16 gblikte.

Düşük boyut ama iyi kalite istiyorsanız;

Judas :: Nyaa
Veya
Tenrai_Sensei :: Nyaa bunları kullanın.

Anime deposuna gelince; fansubla boyut kıyaslaması yapıp öyle kullanın. Fansubda zaten 350-400 MB olan boyut bir daha düşürüldüğü zaman anime mahvoluyor iyice. Şahsen hangi fansubdan aldıklarını yazdıkları kısımda ve buna ek indirme sayfasına (mega, gdrive vs) gittiğinizde dosya adında "Adonis" yazmıyorsa Anime deposunu önermiyorum.

Nyaa'dan çekin. Ayrıca bazı animelerde boyuta takılmayın. Örnek;

Neon Genesis Evangelion

[bonkai77] Neon Genesis Evangelion DC [BD-1080p] [DUAL-AUDIO] [MULTI-SUB] [x265] [HEVC] [AAC] [10bit] {FILTERED} :: Nyaa (8, 4 GB)
[Sephirotic] Neon Genesis Evangelion 1-26 DC+EoE [MULTI][BD 1080p 8bits v2.22] COMPLETE :: Nyaa (55 GB)

Çoğunuz 8 GB'lik olanı çekersiniz ama 8 GB'lik olan da ciddi problemler var. Linke gidince yorumlarda görebilirsiniz.

Yu Yu Hakusho

[Samir755] Yu Yu Hakusho (Serie+Movies+OVAs) [Triple Audio - Multi Sub] [BD 1080p] [HEVC 10Bit x265] :: Nyaa (19.6 GB)
Yu Yu Hakusho TV + OVAs (BDRip 1440x1080p x265 HEVC FLACx2 2.0+5.1)(Dual Audio)[sxales] :: Nyaa (99.9 GB)

99 gblikteki görüntü
Eki Görüntüle 1066805

16 gblikteki görüntü
Eki Görüntüle 1066808

Boyut düşürülme adına detaylar mahvedilmiş 16 gblikte.

Düşük boyut ama iyi kalite istiyorsanız;

Judas :: Nyaa
Veya
Tenrai_Sensei :: Nyaa bunları kullanın.

Anime deposuna gelince; fansubla boyut kıyaslaması yapıp öyle kullanın. Fansubda zaten 350-400 MB olan boyut bir daha düşürüldüğü zaman anime mahvoluyor iyice. Şahsen hangi fansubdan aldıklarını yazdıkları kısımda ve buna ek indirme sayfasına (mega, gdrive vs) gittiğinizde dosya adında "Adonis" yazmıyorsa Anime deposunu önermiyorum.
Anime deposundan başka türkçe indirme sitesi var mı tavsiye edeceğiniz? Animekalesi dışında çünkü toplu indiremiyorum her bölüm için ayrı site açtırıyor.
@Üç Kılıç Ustası Zoro hocam Anime Deposu'na alternatif siz bulduysanız yazarmısınız?

Geri
Yukarı