Anime izlemeye hangi animeden başlamalıyım?

Anime izlemem ama çoğu arkadaşım Naruto izliyor. Siz de isterseniz bir şans verebilirsiniz. Çok duyuyorum bu animenin adını belli ki seviliyor.

Attack On Titan başla derim Mangasını okudum acayip sarmıştı anime fazla sevmediğim için animesini izlemedim izlemeni öneririm.
Anime izlemem ama çoğu arkadaşım Naruto izliyor. Siz de isterseniz bir şans verebilirsiniz. Çok duyuyorum bu animenin adını belli ki seviliyor.
750 Bölüme değmez bence kuzenim narutoyu bitirdi 750 Bölümünü o kadar diye biliyorum ve Narutoyu bitirdikten sonra animeyi bıraktı bence fazla sıkar belki daha sonra izlenebilir fakat ilk başlayan biri olarak Naruto saçma.

Attack on titan başla derim mangasını okudum acayip sarmıştı anime fazla sevmediğim için animesini izlemedim izlemeni öneririm.

750 bölüme değmez bence kuzenim Naruto'yu bitirdi 750 bölümünü o kadar diye biliyorum ve Naruto'yu bitirdikten sonra animeyi bıraktı bence fazla sıkar belki daha sonra izlenebilir fakat ilk başlayan biri olarak Naruto saçma.

750 bölümün birçoğu filler zaten atlardan çerez anime oluyor.

Bir anime uzmanı değilim fakat tankları seviyorsanız Girls und Panzer'e bir göz atabilirsiniz.

Death note veya eğer arabaları seviyorsan initial d ve midnight clup da güzel, ama bence death note dan başlamalısın initial d çok uzun soluklu bir anime ya da popüler animelere bakıp hoşuna gideni izlemelisin.

Geri
Yukarı