Artık anime izlemeye korkuyorum

ÜLKEYİ ANİMECİLER KURTARACAK :D

Abi çıldırıyorum :D. Adam gelmiş buraya anime yüzünden depresyona girdim diyor. Ne diyeyim :D. Gelmiş bana LGS'den 415 aldım diyor. Bana ne senin LGS puanından :D. 415 alan biri asosyal olamıyor mu? Ben kimseye hakaret etmedim. Bu şeyi hayatının merkezinden çıkarmalısın diyorum çıkaramam diyor. Ülkeyi kurtaracakmış bir de :D. Of of Animecilere laf anlatılmaz.
Doping hafıza ile LGS'den 500 alan çocuk bile baya baya asosyaldi. Birde konu sahibi geceleri hep anime izliyorum diyor. Her gün 1 saat uyuyor herhalde :D

Anime izlemeyi ve izlememeyi çok büyük bir marifetmiş gibi gören insanlar yine birikmiş ilk başta izlemeyenler için konuşacak olursak ne kadar "anime ne ya" desenizde konusu animasyonu müzikleri her şeyi 10 numara olan seriler var ister inan ister inanma. İzleyenler arkadaşlar da böyle garip garip konular açıp komik duruma düşmesin anime izlemeye korkuyorum diye konu mu açılır la?

Anime izlemeyi ve izlememeyi çok büyük bir marifetmiş gibi gören insanlar yine birikmiş ilk başta izlemeyenler için konuşacak olursak ne kadar "anime ne ya" desenizde konusu animasyonu müzikleri her şeyi 10 numara olan seriler var ister inan ister inanma. İzleyenler arkadaşlar da böyle garip garip konular açıp komik duruma düşmesin anime izlemeye korkuyorum diye konu mu açılır la?

Bende ondan bahsediyorum zaten. Bende 2 dizi bitirdim. Ama bu arkadaş bağımlı ve asosyal olduğunu kabul etmiyor. Şimdi uyuyordur. :D Açtığı konu adına bakacaksak zaten asosyal olduğu belli.

Merhaba

Umarım Allah şifa verir sana dualarım senle.
Çizgi filmlerden etkilenen, bir lise puanını hayat başarısı sanan aciz insanlarin duasına ihtiyacım yok sağ ol :).

Valla kimse iyi seriler yok demiyor ancak kalite oranı ve kitle zekası ortada 😔.

Ülkeyi animeciler kurtaracak :D

Abi çıldırıyorum :D. Adam gelmiş buraya anime yüzünden depresyona girdim diyor. Ne diyeyim :D. Gelmiş bana LGS'den 415 aldım diyor. Bana ne senin LGS puanından :D. 415 alan biri asosyal olamıyor mu? Ben kimseye hakaret etmedim. Bu şeyi hayatının merkezinden çıkarmalısın diyorum çıkaramam diyor. Ülkeyi kurtaracakmış bir de :D. Of of animecilere laf anlatılmaz.

Sen bana asosyal dedin? Asosyal sosyalleşmeyen kişilere denir. Bende sana arkadaşlarımın olduğunu ve sosyallestigimi söyledim. Hatta sadece anime izledigimi sanma diye çok ders çalışıp bana göre iyi bir puan aldığımı söyledim. Sen özür dilerim asosyal dememeliydim demek yerine hala uzatiyorsan sosyal sorunun var demektir. Allah'a havale ediyorum.

Arkadaşlar umarım.

Çizgi filmlerden etkilenen, bir lise puanını hayat başarısı sanan aciz insanlarin duasına ihtiyacım yok sağ ol :).

Vallahi kimse iyi seriler yok demiyor ancak kalite oranı ve kitle zekası ortada 😔.

Çizgi filmlerden etkilenen demek acizliktir. Bir insan gördüğü ufak bir olay ya da dinlediği bir masaldan bile etkilenebilir.

Sen bana asosyal dedin? Asosyal sosyalleşmeyen kişilere denir. Bende sana arkadaşlarımın olduğunu ve sosyallestigimi söyledim. Hatta sadece anime izledigimi sanma diye çok ders çalışıp bana göre iyi bir puan aldığımı söyledim. Sen özür dilerim asosyal dememeliydim demek yerine hala uzatiyorsan sosyal sorunun var demektir. Allah'a havale ediyorum.

Arkadaşlar umarım.

Çizgi filmlerden etkilenen demek acizliktir. Bir insan gördüğü ufak bir olay ya da dinlediği bir masaldan bile etkilenebilir.
Evet, işte hayali şeylerden etkilenip onun etkisi altında kalmak acizliktir :) Beğenebilir veya sevmeyebilirsiniz ama etkisi altında kalırsanız yaşınızı, olgunluğunuzu ve acizliğinizi ön plana çıkarırsınız.

İnsanların verdikleri yanıtlara verdiğiniz cevaplar, açmış olduğunuz konunun saçmalığı zaten acizliğinizi ortaya koyuyor. Üzülmeyin diye sizli bizli konuşuyorum ama pek de gerek yok gibi :).

Tabii ki açılır. İnsan çok sevdiği bir şeyi hayal kırıklığı ile bitirmek istemiyorsa ondan korkabilir. Ve hayal kırıklığı ile bitmesin diye tavsiyede isteyebilir.

Evet, işte hayali şeylerden etkilenip onun etkisi altında kalmak acizliktir :) beğenebilir veya sevmeyebilirsiniz ama etkisi altında kalırsanız yaşınızı, olgunluğunuzu ve acizliğinizi ön plana çıkarırsınız.

İnsanların verdikleri yanıtlara verdiğiniz cevaplar, açmış olduğunuz konunun saçmalığı zaten acizliğinizi ortaya koyuyor. Üzülmeyin diye sizli bizli konuşuyorum ama pek de gerek yok gibi :).

Öncelikle çok da abartmanizi istemem. Etkilensem bile normal hayatımda değil izlerken etkileniyorum. Sen dram dolu bir dizi izlerken üzülme ve bu tür duygular hissetmiyorsan saçma olur. Ayrıca hayali şeylerden etkilenip demen çok saçma? Senin izlediğin dizi ve filmler tamamen gerçek değil. Onlarda bir senaryo ya göre ilerliyor ve bu senaryoda insan kafasından çıkıyor. Tabii sizle daha fazla konuşmayacağım çünkü okuduğu 1 metinle sen asosyalsin diyecek insanlar pek ilgimi çekmiyor doğrusu.

Son düzenleme:
Tabii ki açılır. İnsan çok sevdiği bir şeyi hayal kırıklığı ile bitirmek istemiyorsa ondan korkabilir. Ve hayal kırıklığı ile bitmesin diye tavsiyede isteyebilir.

Öncelikle çok da abartmanizi istemem. Etkilensem bile normal hayatımda değil izlerken etkileniyorum. Sen dram dolu bir dizi izlerken üzülme ve bu tür duygular hissetmiyorsan saçma olur. Ayrıca hayali şeylerden etkilenip demen çok saçma? Senin izlediğin dizi ve filmler tamamen gerçek değil. Onlarda bir senaryo ya göre ilerliyor ve bu senaryoda insan kafasından çıkıyor. Tabii sizle daha fazla konuşmayacağım çünkü okuduğu 1 metinle sen asosyalsin diyecek insanlar pek ilgimi çekmiyor doğrusu.
Valla ben üzülmüyorum :) Dizi ve filmlerin gerçekliğini savunan yok zaten. Hissetmemek neden saçma oldu orası ayrı komik. Bir insan izlediği bir şeyden etkileniyorsa onun eksikliğidir. Kendisinde aradığı şeyi hayali dünyada aramak gerçekten komik durum.

Konuşmana gerek yok dostum, en azından çimenlere dokunup elleyebilmeni isterdim. Gerçekten insana iyi geliyor.

Geri
Yukarı