Anime izlemeye hangi animeden başlamalıyım?

Niye izlememeli onu da yazmalısın.

Bence gereksiz geliyor vakit geçirmek için büyük filmler veya dizi serileri izlenebilir ama Kore dizileri vesaire de bana çok çocukca geliyor.

Anime de bana çocukca geliyor bana öyle geliyor. Ben öyle dedim diye çocukca olacak değil ama.

Herhangi birşeyine yaramayacak gibi geliyor bana şahsen kendi tercihim olan dizi Film'de bir şeyine yaramayacaktır ben diyorum diye anime gerkesiz Dizi/Film gerekli olacak değil.

Bazı arkadaşlar en iyi anime aot falan denmiş inanmayın. Ondan güzel çok daha fazla anime var.
Death Note ile başlayın, gelenektir.

Hala izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum aot gibi death Note'de balon benim için.

Aot'un son sezonunun gideri var işte azcık.

Herkes en iyi olarak nitelendiriyor o zaman Douluo Dalu'da en iyi seridir. Ucu bucağı yok 5 adet farklı hikayeli kitabı var güncel 160 bölümde ancak ilk serinin yarısına geldiler.

Hala izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum aot gibi death Note'de balon benim için.

Aot'un son sezonunun gideri var işte azcık.

Herkes en iyi olarak nitelendiriyor o zaman Douluo Dalu'da en iyi seridir. Ucu bucağı yok 5 adet farklı hikayeli kitabı var güncel 160 bölümde ancak ilk serinin yarısına geldiler.
Kimse Death Note en iyi falan demedi, ayrıca Doulou Dalu'nun manhuasını okudum, okuyorum. Öyle serilerden tonlarca var. En iyi demek pek uygun olmazdı. AOT büyük balon zaten.

Kimse death Note en iyi falan demedi, ayrıca doulou Dalu'nun manhuasını okudum, okuyorum. Öyle serilerden tonlarca var. En iyi demek pek uygun olmazdı. Aot büyük balon zaten.

Yok orada bir seriye direk en iyi damgası yapıştırılmasını eleştirdim sizlik durum yok.

Kendi izledikleri içinde en hoşuna giden seriyi "en iyi" adı altında öneriyor. Gereksiz sana göre iyi bana göre değil bunu en iyi olarak ayrıştırmak mantıksız.

Sana göre sao'dur bana göre douluo dalu, sana göre aot'tur bana göre initial D.

Duldul'un mangası iyi de çok yavaş geliyor aşırı yavaş. Noveli bitti ancak oda 360 chapter gibi bir şey.

Küçük bir şey söyleyeyim yazar evliliği almamış direk evlendiler yazıp geçmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı